Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Father Figure

W trybie sprostowania

Polecane posty

Nie jestem bogatym byznesmenem, jak to sugeruje autor patologii na ero. Jestem zwykłym fizolem, pracuję na budowach. Piszę to na wszelki wypadek, żeby żadna nie dała się nabrać na garnitury i krawaty ;) Jestem szczęśliwy w związku od kilku lat. Lubię się zabawiać publicznie, tak jak moja partnerka..kusimy czasem Was razem. Ot cała historia. Jak mnie poznała nie miałem nic prócz siebie i jesteśmy razem do dziś..Właśnie aż tak jestem zaje bisty..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj, Adro i Koke. Szczególnie Koke dzielił się z gawiedzią różnymi adresami mailowymi. Pewnie zdarzało się że pisały poniżej szesnastu lat.To pedofie są! Kusza i Imp to obronczynie w/ w, dodatkowo otaczają płaszczem ochronnym Petrova, odpada i śmiecia. BONUS DO STAWKI Samansara. Mężatka dzieląca się golymi zdjęciami z lujami ERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -NajszybszyNajszybszy w mieście// żonaty, nieco ponad trzydziestoletni wielbiciel ero kureff. Zbieracz jotpegów. Znany ze znudzonych emotek i nienawiści do Kaczora Kaczafiego. Przegryw i alkoholik. Z miasta Łodzi przegryw pochodzi. -Kusza myślivski aka coś tam, coś tam// Ponad trzydzieści lat. Słoik podwarszawski. Brzydka jak pochmurna noc pseudointeligentka. S/r/a na kafełłe pięć lat, ostatnio jej mózg wysrał Petrova.Trollica. Człowiek z teflonu, żadne świństwo jej nie rusza ani wzrusza. - Androgen// Żonaty fajfus bez zęba na boku , żeby nie powiedzieć dziewczyna bez zęba na przedzie. Roochacz wirtualny, w kontaktach damsko-męskich ustawia się w roli bogatego byznesmena naprzeciw tanich suk. -Imperium// Trzydziestopięciolatka z Sopotu. Podobno tylko rok na kaffetełłe. Spier/do/liła sobie opinię opowiadaniem o czterech kafeteryjnych kootasach. Jest na prostej drodze do udowodnienia że można przez rok osiągnąć "poziom" pięcioletniego trolla Kuszy Petrov. Po dorysowaniu jej wąsów i brody może brać udział w Zjeździe Sobowtórów jako Conchita Wurst. -Koke// Rocznik 81. Warszawa. Specjalista od lizania rowów kafeteryjnych dajek. Znany z wpier/da/la/nia rodzyn z doop Malinek, 85-Blondynek, Słodkich i swojego ukochanego targetu; brunetek. Wieść niesie że lizał nawet Frii, na masce samochodu w kolorze rosso. Dzi**arz na stu majlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośne beknięcie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samansara
Jestem mężatka?:) Dopiszcie jeszcze 11 dzieci , wszak 500+drogą Nie chodzi:D Czesc Father 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Maja
Szkoda, że nie jesteś byznesmenem w krawacie, chetnie bym Cię nim przywiązała do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra z wami ludzie
a kogo to obchodzi? przejmujesz się wpisami anonimów z internetu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydszy    w mieście
Dzisiaj rano, jak co piątek, poszłem karmić łąbędzie krówkami. Poszłem, bo miałem blisko, jakbym miał daleko, to bym poszedł. Stałem na pomoście i patrzyłem, jak jeden z nich żuje krówkę prężąc swoją długą, grubą szyję... Coś we mnie pękło... Naciągnąłem na niego prezerwatywę i połknąłem aż po same nóżki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×