Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz żąda definitywnie posluszentwa

Polecane posty

Gość gość

Co robic z mezem ktory uwaza ze zona nie powinna isc do pracy,a pracowac w domu-tak zeby on nie musial ruszyc palcem ani przy dzieciach,ani przy domu,przy zakupach.Doslownie przy niczym nie chce nic robic.Uwaza ze zona powinna wykonywac polecenia meza,robic wszystko co jej powie.Kiedy ma zly dzien uwaza za sluszne wyzywanie sie na zonie.Rozkazuje i glosi ze zona winna jest mezowi posluszenstwo.Kiedy proboje rozmawiac mowi tylko "rob to co ci mowie a bedzie dobrze".Kiedy kaze mnie milczeniem mowi ze to dlatego ze jestem nieposluszna.Jak zyc?Dzisiaj kazal mi prawie wrzeszczac sprzatnac po sniadaniu,liczyl na szybkie wykonanie "rozkazu",a ja nie zrobilam tego.,Gniewa sie teraz na mnie i nie rozmawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyzywal mnie przy dziecku ze w domu jest chlew.Powiedzialam ze oczekuje przeprosin to mi prychnal smiechem w twarz i nakazal sluchac sie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty żartujesz, czy piszesz poważnie :D takiemu dałabym z liścia w mordę i adieu! niech sam zapier/dala albo zatrudni gosposię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziały gały co kupowały? To prymityw. Następnym razem jeżeli stwierdzi że w domu chlew, zaproponuj żeby posprzątał. A co do "posłuszeństwa" przypomnij mu że jest mężem dorosłej kobiety, a nie tatusiem nieletniej. Talerz a nawet rondel puszczony w jego kierunku też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz to na co godzisz sie tylko dzieci szkoda, ze dorastaja w patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on moze sobie zadac,a ty przedstaw swoje zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróć do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej..pomysl puszczenia talerza czy pateni w jego strone mi sie spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź smieszna, a od czego było narzeczeństwo żeby ustalać podział obowiązków, czy model rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna jest babo szkoda tylko tych biednych dzieci, jeżeli masz syna to taki z tatusia przykład będzie miał chłopak ze synowa s*******i w podkokokach. Gdzie takie głupie baby mieszkają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Wydajecie opinie a nie znacie faktow.Ja nie jestem kobieta ktora wykonuje jakiekolwiek rozkazy-nakazy.Wrecz przeciwnie,kiedy mi mowi co robic,nigdy tego nie robie.Zabraniam na siebie krzyczec,szczegolnie przy dzieciach.Dzieci nie widza za duzo.Ja najbardziej na tym cierpie,bo ktos mna rzadzi,a nie daje nic w zamian.Dodatkowo on ze mna nie rozmawia,bo jak twierdzi w domu nie jest posprzatane tak jak on lubi,wiec nie ma o czym ze mna gadac.Mam wiec żandarma ktory jak nie rozkazuje to nie gada.Pomysl z patelnia jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty w Arabii Saudyjskiej zyjesz??. Bierzesz szmatę,wiadro lejesz do niego wodę, przynosisz to wszystko tam gdzie on akurat siedzi albo leży i ogłaszasz, ze ma umyć dajmy na to podlogę. Następnie idziesz do dzieckai bawisz sięz nim np. nie wiem ile dziecko ma lat, ale jak wiek przedszkolny, to do przedszkola ,a TY szukasz pracy. Badź niezalezna, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest posprzątane jak lubi??? Wręcz mu odkurzacz i ścierkę i powiedz żeby pokazał Ci jak ma być wysprzątane wg. jego gustu! Patelnię też radzę mieć pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie pracę. Obecnie jesteś po prostu kuchtą na jego łasce i niełasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiedz sie jak ci nie pasuje albo nie zawracaj nam dopy i wypelniaj jego polecenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×