Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka najgorsza najstraszniejsza rzecz przydarzyła wam się w życiu?

Polecane posty

Gość gość z 21 22
tygrys, jestem oryginalna, bo widzę. Widać też, że uderzyłam w Twój czuł punkt, bo przestałeś/aś ironizować i zdjęłaś/eś maskę cynizmu. Brawo ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
A po co rozpamiętywać te wszystkie złe rzeczy? To marnotrawstwo energii i zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się nie jestem katoliczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 21 22
Idę z tego forum, widać-nie siedzi tu nikt normalny. Gdzie tylko się pojawię, każdy coś do mnie ma. Ale dzięki swoim doświadczeniom zrozumiałam, że to z Wami jest coś nie tak, a nie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.22 jesteś przesiąknięta jadem do szpiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli gdzie się tylko pojawisz, każdy cos do ciebie ma to chyba jednak w tobie tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderkefff
....a moim. to z wami jest coś nie tak, każdy ma problemy, a wy jedziecie po kobiecie, znaleźli sobie ofiarę, też mi coś, ona ma całkowitą rację i podpisuję się pod tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o co chodzi z tym mono....stwem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nikt nie jest niczyim niewolnikiem więc i życie seksualne nie powinno być ograniczane w związku związek funkcjonuje na zasadzie dobrowolności w innym przypadku mamy do czynienia z terrorem narzucanym przez drugą osobę urażoną przez własne nieudacznictwo i lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken jest po prostu emocjonalnie zaburzona. Z wyglądu nie jest taka zła, ale ma nadwagę. Nie mam pojęcia, jaka jest w bezpośrednim kontakcie. Czy tylko tutaj tak pieprzy, czy wśród ludzi udaje normalną? W ogóle znaczna część osób tutaj, to ludzie zaburzeni, łącznie ze mną. Część wie o tym, tak jak ja, inni nie przyjmują tego faktu do wiadomości, jak Broken, Noxelia, Filip M. i inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli emocjonalnie nie jesteś w stanie utrzymać związku tak żeby nie dochodziło do zdrad to znaczy że jesteś przegrywem i nie powinieneś nigdy wchodzić w żadne relacje dobrowolność stawianych barier jest podstawą związku i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli emocjonalnie nie jesteś w stanie utrzymać związku x To było do kogo? Do Broken? To kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej, jak mówi, że kocha, a potem się ćpie, że brykam z innymismutas.gif mój mąż na przykład x przecież wygląda mi to na terror emocjonalny, tortury i psychiczne znęcanie się nad drugą osobą kopnij do w doope zanim będzie się stawiał jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że ona jest rodzinnym dziwadłem. Pewnie za głośno o tym co myśli i czuje nie mówi, ale pewnie zachowuje się idiotycznie. Dorobiła sobie do nerwicy ideologię i twardo się jej trzyma. W domu gęby nie otworzy, na temat swoich wielkich przemyśleń o związkach, więc tutaj musi to wylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne piertolenie. Ile Broken ma lat? 25? 26? Jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bariera" i "dobrowolność" to się wyklucza x nie wykluczają się jeżeli bariery są określone na zasadach dobrowolności umów, dajesz przyrzeczenie że czegoś nie zrobisz i tylko twój honor ucierpi gdy go nie dotrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wygląda mi to na terror emocjonalny, tortury i psychiczne znęcanie się nad drugą osobą kopnij do w doope zanim będzie się stawiał jeszcze bardziej x nie mogę 1) mamy legalny ślub 2) mamy legalne tygrysiątka 3) on nie umie gotować, więc umrze z głodu 4) on jest strasznie dominującym kocurem, gdzie on taką drugą kochaną znajdzie?usmiech.gif czasem wyrywny. x 1. legalny ślub nie oznacza zamkniętej klatki, można otworzyć drzwi i wyjść w każdej chwili 2. legalne tygrysiątka zabierasz ze sobą lub zostawiasz 3. tym lepiej gdy umrze z głodu, przed śmiercią zrozumie jaki popełnił błąd 4. dominujący ale nie na tyle żebyś nie myślała o brykaniu z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Czyli kochasz go na zabój, ale chcesz brykać z innymi dla sportu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moment w którym przeleciało mi przez myśl że Cristiano Ronaldo i Criss Angel mnie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że Elivs Presley i Michael Jackson wcale nie umarli a żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kochasz go na zabój, ale chcesz brykać z innymi dla sportu? usmiech.gif x nie! tego kocham mocno, tamtych bardzo, ale może się kiedyś mocno zakocham, to trzeba będzie to przeorganizować x od kochania jeszcze się nie umiera, może usycha z tęsknoty ale nie jest tak źle jak sroki śpiewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside, ty jesteś żoną Ina? Przecież on nie sypia z Tobą, bo to pedał, a ty jesteś aseksualna. I nie macie żadnych dzieci 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze umieram z namiętności, szczególnie jak to romantyczna miłość na zamku, z winem: ) x jeśli masz wolną sobotę, wpadnę i zabiorę cię do zamku z basztą, wino też się znajdzie, pobrykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umawiam się z nieznajomymi x masz racje, słuchaj się mamy i bądź grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliście pisać tu o swoich strasznych przeżyciach, a nie dwie osoby prowadzą tu konwersacje na .. uj wie jaki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to chyba był wypadek jakiś czas temu :( straszna trauma, jak w ciebie ktoś wjedzie... Na szczęście pozbierałam się już zdrowotnie, samochód też przeszedł blacharstwo lakiernictwo w Gliwicach http://szkodypowypadkowe.pl/naprawy i powoli mogę zapominać o całym zdarzeniu, choć pewnie tak do końca nigdy mi się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×