Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boli was macica podczas seksu?

Polecane posty

Gość gość

Mnie taki kłujący ból, aż mnie zgina, mąż jak wejdzie od tyłu to już wogole masakra i na jeźdźca także :-( członek ma ok 18cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam że nawilżona jestem a cytologia grupa Il

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica? :D haah hH ahha ha h ah h a a a haaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica! Chyba nie f/i/u/t!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz w ogóle, gdzie jest macica? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica? Padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet ma za dużego A Ty pewnie jesteś drobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boli Cię gardło, to na pewno macica? A o pochwie słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jestem drobną ważę 70 kilo,przeszywający ból, jakby macica bolała, nie rozumiem co tak bawi te debilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze chyba wyraźnie że wrażenie mam jakby macica bolała! Całe podbrzusze mam obolałe. Ja puerdyle jakie klakiernice! Ten jad was kiedyś zadlawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Śmiejemy się, bo nie ma opcji, żeby bolała macica, penis nie ma prawa dostać się aż tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko utopisz się w swojej głupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam. Wszystkie badania zrobione i jest idealnie. Mi boli cale podbrzusze i jajniki dobre kilka godzin po stosunku. Mam ten sam bol po masturbacji i po oralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiejcie sie smiejcie, tez tak mialam a potem okazalo sie ze mam miesniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na USG ci wykryli mięśniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak i miałam endometrioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kamicy pęcherza moczowego może taki ból się objawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, nie straszcie mnie (nie jestem autorką), ale ja sama też odczuwam ból pdoczas stosunku u wejścia mcicy (nie pochwy.) Ido tego czasami bywało tak jak autorka opisywała. Kłujący, przeszywający ból, aż do jajnika przez dobre kilka sekund D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P/i/z/D/y tylko mogą tu kłapac dziobem. Takie mocne w gębie maciory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale po co to wyzywanie? Moje drogie... proszę was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie miałam przy endometriozie. Na USG nie bylo nic widać, ani w badaniach. Cyt gr1. Az endometrioza zniszczyła caly jajnik i go usunęli...idz gdzies na super dobre usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet moze obijac jej szyjke macicy tepaczki.i to boli wlasnie w podbrzuszu. Widac z jakimis mimrofiutkami mialyscie tylko do czynienia skoro Was to bawi. Autorko, poczytaj sobie o odpowiednich pozycjach dla duzych penisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście wszystkie niedouczone. To, ze penis nie może dostać się do macicy nie znaczy że podczas stosunku może boleć tylko pochwa. Mnie np bolał jajnik i co? niemożliwe bo penis nie dostanie do jajnika? Chwila anatomii. Mamy srom, pochwę, szyjkę macicy, macicę i jajniki. Podczas seksu penis uderza a skutki uderzenia czuje nie tylko pochwa. Bo nie jest tak że jest pochwa i długo długo nic. Pochwa to część całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalam ze tak mialam i mialam miesniaka. Byl ulokowany wlasnie blisko szyjki macicy. Tak, wykryli na usg dopochwowym. Autorko idz do gina i powiedz o co chodzi bo to czasem moze byc objaw czegos i nie ma sie co smiac. Albo tak jak pisza dziewczyny moze ma po prostu za duzego dla ciebie i musicie poszukac innych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezance chodzi o szyjke macicy a nie macice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze któraś pisze że macica może boleć podczas seksu! Chyba że lezycie jak kłody! Autorko ignoruj trolice! Te nieuki niewiedzą co to biologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze jakby mial 30 cm to by ci wlozyl po watrobe,z kim wy spicie baby!!! Do macicy nie dotrze.Zamiast sie wyglupiac wpisz w google odpowiednie haslo i idz w grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupie jesteście! Członek duży, bądź pozycja głęboko penetrująca. Spróbuj sobie włożyć patyczek do uszu za głęboko i potem płacz, że ból wskazuje na raka. Jprdl Ja mam tak samo tyle, że raz mam tak, że mogę ostro, mocno, a raz delikatnie, bo boli. Boli was szyjka macicy idiotki, bo członek wam w nią uderza, a w zależności od dnia cyklu szyjka jest różnie umiejscowiona jak i czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :)

Hej, gdyby ktos byl zainteresowany tym tematem prosze sobie poczytac o 'bruised cervix'. Najczeciej przed okresem kiedy szyjka macicy jest umiejscowiona dosc plytko a do wspolzycia dochodzi bez gry wstepnej kobieta moze odczuwac bol. W moim przypadku objawialo sie to bolem podczas stosunku a po kilku dniach dostawalam bolu jak przy okresie, takze klujacego bolu wewnetrz ktory potrafil rozchodzic sie po plecach i wzdloz nog, wplywalo to nawet na uklad moczowy. Przeszlam szerego badan poczawszy od cytologi, badania moczu, usg itd.  Bol potrafil sie utrzymywac nawet ponad tydzien a pomagaly tylko tabletki przeciwbolowe gdzie bol ustepowal na 6 godzin. W skali 1-10 intensywnosc bolu byla na jakies 3/4 a podczas klucia 6/7. Aczkolwiek przez to ze bol jest ciagly (tak samo jak np w przypadku bolu zeba) staje sie bardzo uporczliwy. Radze sobie odpuscic 'szybkie numerki', a  jesli dojdzie juz do 'obicia' szyjki polecam tabletki przeciwbolowe, delikatny masaz i rezygnacje z aktywnosci fizycznej typu bieganie, aerobik, sex, nalezy odpoczywac i dac sobie czas na zagojenie. Pozdrawiam wszystkich borykajacych sie z tym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×