Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy lubicie rodzinę ,rodzeństwo swego faceta,męża?

Polecane posty

Gość gość

czy lubicie rodzinę ,rodzeństwo swego faceta,męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUBICIE RODZINE SWEGO FACETA ,MĘŻA?? Bo ja poznalam swoich potencjalnych tesciow i mam mieszane uczucia.Ojciec super ,ale matka...hmmmmm... Na pierwszej wizycie zostalam przetrzepana przez jego matke dokładnie.Wypytywala mnie o wszystko-czy nie jestem po rozwodzie i czemu sie rozstalam z bylym....nawet wypytywala mnie o moja siostre (gdzie pracuje,czy ma męza i dzieci)-kiedy powiedzialam ,że mieszka z facetem w warszawie to od razu zaczela pytac czemu slubu nie wzieli i dlaczego sie wyprowadzli z rodzinnego miasta..itd.. Mojego faceta nie bylo przy tym ,bo akurat wyszedl do toalety i ona przez ten krótki czas tak mnie zdązyla wypytac. Jakby tego bylo malo to jego siostra ,która pierwszy raz mnie wtedy tez zobaczyla zaczela wypytywać kiedy sie urodzilam -powiedzialam jej ,że w marcu ,na co ona rzucila hasło przy wszystkich przy stole:"oj to niedobrze ,bo ludzie z marca są podobno bardzo wredni i nie nadają sie do związków"-wyczytala to w jakims horoskopie chyba. Głupio sie poczulam,ale cóż..ciesze sie ,że pierwsza wizyta zapoznawcza za mną juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×