Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3tyg niemowle caly czas placze...

Polecane posty

Gość gość

Mój synek niedawno skończy 3tyg. Wszystko bylo w porządku aż do wczoraj, gdzie gdy obudził się rano tak caly czas placze. Tzn gdy się budzi, gdy go karmie piersią, przy kąpieli, przy ubieraniu, przy wyjsciu na spacer,gdy go przewijam aż w końcu gdy chce zasnąć a nie może.. Nie pomaga tulenie,noszenie,kolysanie, kolysanki, spokojna muzyka przy ktorej wczesniej zasypial. zaśnie wtedy gdy jest juz zmeczony. Do tego zawsze robi się czerwony a ten płacz to tak jak krzyk, pręży się i macha rączkami i nóżkami. Dodam ze kupy robi regularnie, słyszę jak wypuszcza gazy , po karmieniu tez mu się odbija. Czy któraś mama miała podobny problem ze swoim maluszkiem ? Bardzo proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz o tym, że jeśli dziecko płacze ponad 3 godziny nie wiadomo z jakiego powodu to trzeba jechać do lekarza ? Wydaję mi się, że może to być kolka, ale może także być jakieś zapalenie czy coś bardziej poważnego. Jedź z dzieckiem na pogotowie, tam go zbadają i jeśli stwierdzą kolkę to puszczą was z receptą do domu, ale będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kółka,kup rurki kateter windi,odgazuja dziecko! Apteka albo na Allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolka, może trwać do ukończenia 3 miesięcy. Powodzenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 MIESIĄCE? MOJA SIĘ DARLA Z BÓLU DO 8 miesięcy przy kolce. Na głowie stawalismy ,cuda wianki i nic niepomagalo. Swoje musiała przejść. Ale idź do lekarza bo taki płacz z niczego to niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie opiekę całodobowa na szpitalu to ja bym pojechała bo to taki maluszek a u takich maluszków wszystko w momencie się zmienia. Ewentualnie na sor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×