Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fajnykolo

Żona twierdzi że mam "małego"

Polecane posty

Gość Fajnykolo

Witam Po 7latach chodzenia i 2wóch małżeństwa moja żona stwierdziła że mam "małego ptaszka", nagle ją oświeciło bo zobaczyła na necie że mają większe "sprzęty" co mam robić :(, osobiście uważam że mam przyzwoitego tylko w spoczynku szału nie ma ale kogo spoczynek interesuje :), kobiete też uważam że potrafię zadowolić, czy ona chce mnie zdradzić? często siedzi na portalach typu badoo i romansuje - odkryłem to :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile cm ma twoj korniszonek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, pochwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnykolo
Nie będę pisał ile mam bo skoro tyle lat dawał rade to mikrusem nie jest - średnia krajowa, sobie sprawdźcie ile to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia jaki jest ale ile dajesz satysfakcji kobiecie i jak to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnykolo
Teraz jeszcze sobie pompeczkę wodną kupiłem (cudo) i przy sexie mocniej ją dociskam to trochę szala się przechyla na moją korzyść, ale skoro tyle lat naturalny starczał to coś jest nie tak bo chyba jeszcze coś takiego istnieje jak miłość. Może kończe za szybko tylko nie wiem co brać na takie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieżle. Podejrzewam, że znowu się puszczałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam tylko, że mój potrafi liczyć oryginalne linie wskazując sobie palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki maly ze wstydzi sie napisac ile ma cm , nie dziwie sie ze zona chce wkoncu poczuc duzego fiuta , a to ze tyle lat nic nie mowila , to nie znaczy ze bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co, napisał że średnia krajowa. wcale nie napisał, że najniższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to debile , twierdzisz ze tyle lat nic nie mowila , a co niby mala mowic moj maz tez mial malego i nigdy mu tego nie powiedzialam zeby go nie urazic , ale to nie znaczy ze bylo mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnykolo
"taki maly ze wstydzi sie napisac ile ma cm , nie dziwie sie ze zona chce wkoncu poczuc duzego fiuta , a to ze tyle lat nic nie mowila , to nie znaczy ze bylo ok" Bo nie zrobie pożywki dla takich ludzi jak ty - jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś wnioski wyciągneła ile itd... "Nie pociesze cię skoro twierdzi że tak jest to masz p********e ja ci tylko powiem że udało mi się powiększyć ćwiczeniami jelq i rozciaganiem moja nie narzeka ale to trwało dość długo ale warto teraz słysze że mam dużego ale przedewszystkim jest gruby ato dlo niej ważniejsze bo czuje się wypełniona po brzegi" No teraz trenuję i siłke i wacka :) jest grubszy ale długa droga przede mną jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwduk
Jak masz nadwagę to też warto zrzucić parę kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Przecież nie wspomniała o umiejętnościach, że źle sobie radzi. Jak twierdzi, że masz małego to tak jest., są większe problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnykolo
Po treningach pompeczką już trochę stęka w łóżku - a jak stęka to znaczy że "coś" czuje tyle dobrego jak na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnykolo
Ja naprawdę się staram, dodatkowo muszę pracować i płacić za mieszkanie a ona sobie siedzi i wymyśla kolejne upokorzenia bo moim zdaniem "w du.ie się przewraca" tym babom w tych czasach, internecik, kawka a ja musze zapie..c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefils
Są pompki czy nawet specjalne aparaty do powiększania penisa. W nocszecherezady.pl takie coś widziałem :D Jak ty pracujesz a żona siedzi i nic nie robi, w dodatku jeszcze narzeka na Ciebie to z nią jest coś nie tak, nie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że niepotrzebnie mówi ci takie rzeczy. Tak się nie robi. Z drugiej strony może wcale nie masz małego i dlatego mówi ze masz małego, bo gdybyś faktycznie miał małego to raczej by ci tego nie powiedziała, o ile kocha Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomezz
Widziałem te pompki w nocszecherezady.pl , ale jakoś nigdy nie zamówiłem czegoś takiego jeszcze :D Chodź mogą być skuteczne. Głównie kupuje tam czasem jakąś bieliznę żonie, ale kto wie może kiedyś skuszę się na tego typu gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×