Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeżeli facet zauważył że spodobał się dziewczynie

Polecane posty

Gość gość

I uśmiecha sie/śmieje skrycie z kumplami albo sam, czasami popatrzy tzn ze nabija się z niej? Dlaczego? Dlatego że uważa iż kobiet nie powinna tego okazywać czy inne powody (jakie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go , nom nabija sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam o siebie a o koleżankę , bo ta cipka wciąż się narzuca :P myślałam że może nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka czy ty , to jest zwykle nabijanie sie , bo sa chlopcy i mezczyzni na tym swiecie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu się nabijaja.? Pisze że ona tak ma i w dodatku razem pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet pierwszy zauważył, że się podoba dziewczynie, to sorry, ale jesteś juz na przegranej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinada zwykla niektorzy niedorosli do tego jeszcze , Maja rozne przezycia , znam wielu co sie nabijaja z kobiet bez sensu . Nie ma sie czym przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak jej przetłumaczyć bo ona się uśmiecha to on też ale szyderczo a ona tylko się cieszy i mówi " widzisz znowu dał.mi znak" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie tez nie mogę wyczuć jednej koleżanki z pracy, zastanawiam się czy ja się mogę jej podobać czy tylko się bawi ;)Ostatnio coraz częściej ją widzę ale jakoś nie potrafię spojrzeć jej w oczy, zresztą i tak chodzi w przyciemnianych okularach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choruje na jaskrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo jak dziewczyna się w kimś zabuja to musi się on o nią starać a nie może odmówić :P Ale wy durne jesteście baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na jaskrę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego wyżej jesteś p**deczka i bawi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawię się ale nie chcę, zależy mi ale nie mam odwagi na nic, i w sumie to nie wiem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co nie masz odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, to wtedy nacina sobie prącie --- o ooo to kolejna która leci na moj fiut nie na mnie, co ze mną jest nie tak, może pokazuje się nie z tej strony? hmm... porozmawiam z kumplem co robie nie tak on ma zone i dwoje dzieci a na mnie baby lecom i siem sliniom. 😉 jak skoncze 50 lat bede łykał testosteron na wzmocnienie włosów łonowych żeby zakryły to co się za mnom ciągnie... ojej. tylko powoli i ciiiicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo u mnie ostatni jest z 2010 r. moze se zmień kalendarz a nie zatrzymałeś się na 33 latach? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to dziwne bo u mnie ostatni jest z 2010 r. moze se zmień kalendarz a nie zatrzymałeś się na 33 latach? 😉

To chyba jednak twoja czasoprzestrzeń jest inna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak inna? skoro ty w niej jesteś - to co? oboje się mylimy 😉 no weź, dwoje nie może popełniać tego samego błedu w tym samy czasie coś kręcisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z przyszłości a nie teraźniejszości. Z 2010. A ja u siebie jestem z 2016. Odwrotnie chyba jednak.  Nie wiem. Nie umiem liczyć niczego oprócz hajsu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ten obrazek się statycznie pokazał 😉 ale liczysz hajs swój czy kogoś ? pozyczyłeś z banku wrzuciłeś fotę na insta 😉 cholera ja tylu hajsu na oczy żem nie widział 😉 ale jjakoś mi to nie przeszkadza jeden ma drugi nie - i co z tego  ;-))) mam to wdupie czy masz i ile ja tez mam i gowno cie to winno obchodzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No własnie tez nie mogę wyczuć jednej koleżanki z pracy, zastanawiam się czy ja się mogę jej podobać czy tylko się bawi ;)Ostatnio coraz częściej ją widzę ale jakoś nie potrafię spojrzeć jej w oczy, zresztą i tak chodzi w przyciemnianych okularach.;)

Najlepiej taka wlasnie niepewność wytworzyć w facecie by sie zastanawiał ,,czy ona mnie tylko lubi jak kumpla czy podobał jej sie". To zawsze działa i napędza faceta do dzialania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×