Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tania księgarnia internetowa

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrej, ale nie drogiej księgarni internetowej. Interesują mnie książki dla dorosłych, ale też fantasty dla młodzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zajrzyj na stronę księgarni matras , mają często promocje a wysyłka nie jest droga a mega szybka. Księgarnia ma bardzo dobry kontakt z klientem , nawet ten w sieci czy przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
Czasem korzystam ale ostatnio zamówiłam kilka pozycji w sklepie tylkorelaks, a konkretnie ten tytuł: http://tylkorelaks.pl/29-calkiem-przypadkiem-9788379001699.html Całkiem przypadkiem to napisana „lekkim” piórem opowieść, która pozwoli nam zastanowić się kiedy tak naprawdę zaczyna, a kiedy kończy się miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.inbook.pl/ Tutaj masz i książki dla dorosłych i fantasy i podręczniki. Sumując - wszystko. A do tego przesyłka za 4 zł, więc to raczej najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę księgarnie, trochę już książek przeczytałam, nawet udało mi się napisać kilka opowiadań, być może je wydam z rozpisani.pl , ale muszę jeszcze je trochę dopracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfedu
Jak niedroga, z szeroką ofertą, to tylko www.bonito.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię kupować książki przez serwis www.edyp.p l Robią wysyłkę ekspresowo, a często właśnie i na tym najbardziej zależy żeby książkę dostać do rąk tak szybko jak to tylko możliwe. Poza tym, mają szeroką paletę wyboru w ofercie, dużo świetnych polskich i zagranicznych autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkaa53
Może jest tu ktoś, kto mieszka na terenie UK? Jeżeli szukacie niedrogich książek na Wyspach, warto skorzystać z księgarni https://rewolucja.co.uk mają przystępne, konkurencyjne ceny i niskie koszty dostawy. Sprzedają także polskie gry planszowe i puzzle. To jedna z lepszych polskich księgarni na Wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam zawsze na https://www.inbook.pl/. Tak patrząc potych wszystkich internetowych księgarniach, to tam jest zdecydowanie najtaniej. No i mają fajną opcję z przesyłką do kiosków ruchu za niecałe 4 zł, więc super jak dla mnie, bardzo wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka123
no według mnie najlepszą ofertę jeśli chodzi o księgarnie ma zdecydowanie Świat Książki http://www.swiatksiazki.pl Zarówno jeśli chodzi o księgarnie internetową, jak i ich lokale stacjonarne - to nie dość że obsługa jest na wysokim poziomie i jest tak miło to jeszcze znajdzie się u nich chyba każdą możliwą książkę :) a do tego jeszcze mają na bieżąco dodawane nowości! Lubię też robić u nich zakupy, dlatego że ceny mają bardzo spoko, sporo promocji czy jakiś rabatów :) no to tyle jeśli chodzi o mnie, ale się rozpisałam, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.aros.pl, fajne promocje, tania wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto śledzić aktualne rankingi księgarń internetowych. Co jakiś czas jest coś takiego organizowane. Nie obserwujecie? Nie kojarzę, żeby w jakimkolwiek w topie nie było Livro. Chodzi głównie o dostępność książek, poziom obslugi i ceny. Czasami śmiać mi się chce, jak porównuję stawki u nich ze stawkami w innych księgarniach. Bo kilka dyszek na jednej książce to lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnia Livro jest rynkowym liderem od dosyć dawna. Na pewno kupujemy tam od mniej więcej 2 lat. Po prostu akurat szukałam książki i wyszło, że oni mają ją najtaniej. I tak już poleciało. Teraz dalej sprawdzamy ceny książek w różnych sklepach i prawie zawsze wychodzi, że u nich najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdecydowanie Livro - ale to z wielu względów. Ceny to jedno. Dochodzi jeszcze kwestia dostępności książek, szybkiej dostawy. Ale oczywiście istotne jest dla mnie to, czy płacę za książki 20 czy 40 zł. Tak, bywa że różnice są aż tak wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też ofertę księgarni www.vesper.pl. Ja często zamawiam tam książki ponieważ mają o wiele lepsze ceny niż w lokalnych księgarniach. Ogólnie czytanie jest moim ulubionym zajęciem w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampato

Aktualna promocja na wydawnictwo Millenium - virtualo.pl/?pt=millenium W mocnej obniżce klasyka, czyli Larsson no i David Lagercrantz. Te promocje jeszcze tylko do jutra. Generalnie z tanim kupowaniem ebooków nie ma żadnych problemów. Trzeba jedynie śledzić aktualnie pojawiające się promocje, a tych jest naprawdę całe mnóstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ciekawe książki i modlitewniki można dostać na stronie wydawnictwodr. Wybór jest naprawdę ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o poważniejsze książki typu historia, architektura czy różnego rodzaju poradniki to ja zawsze zamawiam z księgarni Arkady: https://www.arkady.info/kategorie-a.html Mają bardzo dużo ciekawych, wartościowych pozycji w rozsądnych cenach. Polecam przejrzeć ich kategorie, bez trudu można znaleźć coś dla siebie, a i dla młodszych czytelników znajdzie się wiele dobrych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×