Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex w ciąży

Polecane posty

Gość gość

tego typu filmiki znalazłam na komputerze męża, obecnie jestem w trzecim miesiącu i faktycznie zauważyłam iż częstotliwość stosunków wzrosła i są one takie jakby bardziej intensywne, nawet mnie to cieszyło, ale teraz mam z tym problem. Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie teraz kochanie i będzie inną bzykał! Proste mój zawsze był i jest podczas Każdego badania ginekologiczne go cipki i widzi i słyszy bo nie mamy TAJEMNIC do tego się nie wstydzę męża przy badaniu czy porodach. Ale są zacofane i tępe co się męża wstydzą a całkiem obcego faceta ginekologa nie !!! ciemnota! !! Do tego nie miałam problemów w ciążach i nawet w dzień porodu się rano kochaliśmy a wieczorem razem rodziliśmy. Nigdy żaden z nas nie oszukiwał drugiego. Mąż zawsze robi tak bym ja zawsze miałam orgazm bo po porodach jest zawsze trudniej partnerkę doprowadzić do orgazmu. Zawsze sobie mówimy o wszystkim nawet jaką pozycję dziś bym chciała podczas seksu. Związek bez tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podniecają kobiety w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona jest w 6 miesiacu. ja na kompie też mam filmiki z ciezarnymi kobietami,z laktacja jak i też jak kobieta jest badana przez ginekologa. oboje chcemy abym był przy porodzie aby wspierać żonę w tak cudownym dla nas momencie no i też zapewne trudnym i ciężkim czasie dla rodzącej. jak bedzie okazja to żona mówi ze nie ma nic przeciwko abym był obecny przy jej wizytach u gina. no i podniecaja mnie te klimaty. no i co z tego ze to oglądam. moja kobieta nadal jest dla mnie seksi i nic się nie zmieniło w tym temacie. no chyba ze na lepsze bo teraz to nawet bardziej pociaga mnie fizycznie z tym swoim ciazowym brzuszkiem :-) tak więc autorko tematu. myślę ze nie masz co zbytnio brać do siebie i nie przejmuj się aż za nad to ze twój facet ma na kompie kilka slizgaczy o takiej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poród z mężem jest dużo spokojniejszy i liczą się z wami.Popieram takie otwarcie między partnerami obecność przy badaniu to norma w cywilizowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawialiśmy sex przez całą ciążę, gdy miałam termin na czwartek a w piątek rano "przeterminowana" szłam do szpitala rano w piątek uprawiliśmy normalnie sex, a potem położyłam się na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×