Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna_Wozniak

Kalendarz dni płodnych

Polecane posty

Gość gość
dni płodnych się idiotko nie oblicza, tylko obserwuje, więc nie spamuj i nie wprowadzaj ludzi w błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze tematów podbijesz i założysz w celu reklamy tego kalendarza? Zaśmiecasz forum bezsensownym wyciąganiem wielu starych wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Dni płodnych się nie wylicza. Wyznacza się je na podstawie temperatury i śluzu. Jesli ma się z tym problem można skorzystać z testera owulacyjnego albo komputera cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz słyszę o komputerze cyklu. Mozecie powiedziec coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
służy do metody objawowo-termicznej. Codziennie rano mierzy się nim temperaturę, a ten ją interpretuje. Ja używam cyclotestu i mogę go polecić każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam cyclotest i teraz nie wyobrażam sobie stosować innej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Myślę, że jeżeli nie możecie trafić dobrze w dni płodne to idealnym rozwiązaniem dla Was okaże się ovu control. Dzięki błyskawicznemu badaniu będziecie momentalnie wiedzieli czy żona ma dni płodne czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti

Ja osobiście zainwestowałam w porządny sprzęt, który służy mi już wiele lat, wcześnie podczas starań o dziecko a teraz komputera cyklu myway używam łącznie z diafragma caya, którą zakładam w dni płodne i około płodne, jestem bardzo zadowolona z takiego zestawu, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×