Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

jaki kolagen na stawy?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, jaki kolagen wybrać na poprawienie kondycji stawów. Jest dużo preparatów, ale nie wiem, który jest skuteczny. Zaczęłam trenować,, odchudzać się i moje kolana odmawiają posłuszeństwa. Chciałabym wrócić na bieżnie, ale boję się o te swoje stawy. Może są inne metody>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspomagaj sie też naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz90505
dla mnie tylko flexin500 jest naprawdę skuteczny. bóle i zapalenie stawów odeszły już po kilku dniach. jestem sportowcem więc flexin500 stosuje na co dzień. pomaga przy bieganiu i uprawianiu różnego rodzaju sportów. te tabletki zajmują pierwsze miejsce w rankingu tego rodzaju preparatów. wystarczy wejść na stronę www.tabletki-na-stawy.pl aby się o tym przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlka_Lelewelka
powiem ci tak. mozesz kiupic cos sobie w aptece, ale zazwyczaj to usmieza bol na chwile, a probolem zostaje. ja jak mnie cos boli juz jakis okres czasu to zawsze ide do lekarza. jesli jestes lodzi to mozesz zajerzec do ortopedy z la vida, naprawde swietny specjalista, mi pomogl jak mialam sciegno naderwane i wode w kolanie, choc nawet jej zbytnio nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam specjalnej diety, rzadko ćwiczę, ale używam kolagenu praktycznie odkąd pamiętam i to jest jedyny kosmetyk godny polecenia. Używam ogólnie tabletek https://noblemedica.pl/produkt/2-x-pure-collagen-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami/ i kremu https://noblemedica.pl/produkt/pure-collagen-cream/. Wydaje się kosmiczna dawka, ale skutków ubocznych naprawdę zero. Moja koleżanka przez kolagen przeszła z cery suchej na normalną, więc to działa na 100%. Jak masz problemy dermatologiczne, na które antybiotyki nie działają też się zainteresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333

Niestety większość tego typu suplementów, Większość!, jest źle oczyszczona z produktów procesu produkcyjnego, czyli w takim kolagenie możemy znaleźć enzymy resztki kwasów itd, to wszystko jeśli dostanie się do stawów to zamiast je budować rozkłada je , bo taka jest ich rola, one rozkładają kolagen żeby stał się hydrolizat, ale jak dostanie się do ludzkiego ciała to będzie rozkładał nasz kolagen, stąd są doniesienia że kolageny nie pomagają a niektórym szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam Pure Collagen w kapsułkach od NOBLE MEDICA. Mąż jest sportowcem i zażywa go regularnie. Jest bardzo zadowolony. Po 2 miesiącach regularnego stosowania przestał odczuwać jakiekolwiek dolegliwości związane ze ścięgnami i stawami. Pure Collagen ma czysty skład, bez zbędnych ulepszaczy. W opakowaniu jest także dużo kapsułek, za co ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patocja

Ja biore i kupiłam też mamie kolagen z Yango - nie zawiera w sobie sztucznych dodatków, w pełni naturalny i dobrze przyswajalny https://sklep.yango.pl/kolagen/kolagen-na-stawy-500-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble

Naturalny z kurzych pazurów gotowanych ble śmierdzi to ale czy ktoś próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry jest kolagen morski Peptide 2100 z Zarapharm. W saszetkach, wzmacnia stawy, cały organizm. To naprawdę bardzo dobry suplement dla poprawy stanu zdrowia, i problemów żołądkowych, nawet wyglądu skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie bardzo dobrze działa Kolagen morski peptide 2100 z Zarapharm, w saszetkach, bardzo dobry kolagen. I na stawy pomaga i na ogólne wzmocnienie całego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×