Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zonaty kochanek czy to nie pachnie grupowym sexem?

Polecane posty

Gość gość

jesli to tylko skok w bok,to jasne ze bez wiekszych emocji..a jesli kobieta decyduje na wieloletni zwiazek z zonatym?wcale nie przeszkadza ze kochanek moze przed godzina kochal sie z zona?nigdy nie bywa taka mysl wstretna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dla mnie to porąbana musi być taka kobieta i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ohydne bo powinno się dogadać jak my i uprawiamy seks z wymianą partnerów wszyscy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie tak zadka sytuacja..czyz kobiety nie maja checi wypowiedziec sie?bardzo by ciekawily z takim doswiadczeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego żona po dowiedzeniu się o mich uczuciach wygryzła mnie skutecznie z pewnego forum. ośmieszając i stalkując. ale nie ma tak jak kiedyś że myślałam o nim 23/h . obojgu zarówno w myślach jak i w sercu życzę szczęścia usmiech.gif - spierda.laj pod pantofel swojej psychicznej baby. oboje jesteście chorzy i powinniscie zawisnąc. psychopaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z ddt30, wszystko odbywa się indywidualni. jest czas na żonę i czas na kochankę. Przeważnie o sobie nie wiedzą, ale jak już to trwa, to pewnie wiedzą o sobie i ... są różne scenariusze, ale z pewnością nie seks grupowy. Żona i kochanka pewnie ze sobą rywalizowały o tego samca, który jednocześnie przypadł im do gustu. Jak ma branie wali pewnie trzecią, jak daje. ;) Jak śpiewało TSA, "trzy zapałki zapalone na raz" , zawsze się zastanawiałem, jak to możliwe, teraz już wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest czas na męża i czas na kochanka ze znacznym członkiem którego wyszukaliśmy razem z mężem. Przy drugim podejściu gdy kochanek kocha się ze mną drugi raz po ponad godzinie wtedy naprawdę czuję mocny seks bo ma problem by się spościć a ja mam wtedy dwa mocne orgazmy. Bo mąż przy pierwszym wejściu po kochanku szybko się spuści. Przy drugim razie również ma problem by szybko trysnąć. Dlatego z dwa dni dochodzę do formy jedynie w tym czasie pozycja 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam tez taka glupia..zaczelo sie od zwyklego sexu z zonatym,a potem sie zakochalam.lecz po pewnym czasie az mnie wywracalo na sama mysl ze dopiero pieprzyl sie z zona a potem przychodzil do mnie..i mimo wszystko to trwalo 4 lata.az jego zona dowiedziala sie o wszytkim.teraz juz mysle ze na szczescie!sama nie mialam sil to zerwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwrotnie tez bywa:) ze ona sie pieprzy z mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10% polaków to swingersi i jakoś nie mają problemów z wymianą partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×