Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agaziela15

Sukienki na wesele

Polecane posty

Ja stawiam zawsze na klasyczne długie sukienki, jakoś najbardziej kojarzą mi się z elegancją. Tylko byleby nie była biała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Born2be.pl mają specjalną kategorie Na wesele! Tam z pewnością znajdziesz dla siebie idealną sukienkę! A skąd wiem? Bo właśnie tam ja znalazłam swoją na wesele przyjaciółki! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funiasta39
Ja uważam ,że sukienka na wesele powinna być taka by można ją było ubrać także na inną okazję, bo sukienka na jedno wyjście ? - szkoda kasy. Znalazłam taką kreację (tak to nazwę ) w butiku Galeria Milano na Targówku - CH Atrium. Zresztą możecie sobie pooglądać co proponują na : https://www.facebook.com/GaleriaMilano/?hc_ref=ARQWDXTNbkIPOogjBZYP6eGQvNU74BYaelphgo1jFvJbXAKx8fMlDrdXvaB3ceA_NmA&fref=nf Kupiłam tam juz dwie sukienki na dwie różne okazje i wykorzystuję je także na mniej wykwintne imprezy, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stronę www.impressme.pl :) Ja raz znalazłam tam prześliczną sukienkę, którą nosze często już od roku i mogę śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relia

Piekne kreacje na wesele ma Viola Piekut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliczne ...enki na wesele można znaleźć na stronie Cosmosmoda.pl Ja jestem ich stałą klientką i gorąco polecam wszystkim Paniom które lubią eleganckie ...enki świetnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do ślubu mogą być dla nas bardzo czasochłonne. Natomiast jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju więc ten wysiłek z pewnością docenimy w późniejszym czasie 🙂 Wybór sukni na wesele może być dość utrudniony, może to zabrzmieć trochę kuriozalnie ale przez bardzo duży wybór jaki mamy aktualnie na rynku. Wystarczy zajrzeć nawet do sklepu internetowego by się o tym przekonać na własne oczy. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czy chcemy podążać za aktualnymi trendami? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ponieważ tutaj chodzi bardziej o nasz komfort osobisty. Najlepszym wyjściem z sytuacji będzie wybranie się do salonu stacjonarnego jednak wcześniej musimy zdobyć wiedzę na co zwracać uwagę jeśli szukamy suknie ślubne . Bardzo pomocny może się okazać ten poradnik - https://twojasuknia.pl/ opisujący wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Po lekturze będziemy mieć jasną wizję tego co chcemy założyć w tym wyjątkowym dniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że trafiłam na ten temat bo sama poszukuję ...enki na wesele 😄 a czy wy też tak macie że jak już kupicie jakąś ...enkę to ubieracie tylko raz? 😛 oczywiście chodzi mi tylko o te weselne :classic_blink::classic_ninja::classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×