Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaAleksandraOla

Obrzezanie bezkrwawe i bezbolesne

Polecane posty

Gość OlaAleksandraOla

Cześć, Moja Serdeczna Kumpela, która jest chirurgiem plastycznym obrzezała swojego męża (na jego prośbę zresztą) przy pomocy przyrządu o nazwie Prepex. Szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, że takie coś istnieje. Oglądałam z chłopakiem film na stronie producenta i oboje jesteśmy zgodni, że to dość nietypowy sposób. Mój chłopak, który narzeka z powodu dość długiego napletka podjął decyzję, że chciałby się temu poddać. Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu. Co o tym sądzicie? Załączam dostęp. Film jest po lewej stronie. Wystarczy wejść na stronę Prepex, wybrać w menu device overview i kliknąć clinical procedure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie obejrzałam. Jak dla mnie rewelacja. Ciekawe, co na to mój chłopak (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, fajna sprawa. Znalazłam to bez problemu na ebayu, na stronie producenta też można kupić. Mój partner kazał kupić :) Chcemy to zrobić, ale nie w całości jak na filmie, tylko usunąć nadmiar, bo moje Kochanie ma tam stanowczo zbyt wiele skórki :( i troszkę nam to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, fajna sprawa. Znalazłam to bez problemu na ebayu, na stronie producenta też można kupić. Mój partner kazał kupić :) Chcemy to zrobić, ale nie w całości jak na filmie, tylko usunąć nadmiar, bo moje Kochanie ma tam stanowczo zbyt wiele skórki :( i troszkę nam to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, a nie boicie się tego robić na własną rękę? Mój mąż ma bardzo długi napletek, ale bez udziału lekarza, to chyba zbyt ryzykowne. Ale film spoko. Nie wiedziałam, że tak się to robi. Koleżanka jest pielęgniarką i asystowała kilka razy przy obrzezaniu, ale mówiła, że w Polsce mają inną technikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohydny zwyczaj barbarzyńskich brudasów. Wszystko zrobią aby nie myć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to świetna sprawa, bo bezbolesne i bezkrwawe i przede wszystkim bezpieczne. Ola napisz jak twoja kumpela teraz to odbiera po obrzezaniu i czy Twój chłopak już to zrobił? Wydaje mi się że to super cementuje związek jak w przypadku twojej kumpeli że to ona osobiście mu zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co udało Wam się? Zastanawiam się czy nie kupić tego mojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz natknęłam się na pytanie... Jesteśmy już dawno po. Efekt finalny rewelacyjny. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się skusiliśmy i jesteśmy mega zadowoleni z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam wyszło opiszcie jak to zrobilyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z instrukcją dołączoną do urządzenia. Film można obejrzeć w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×