Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foka118

zostawić nowego i wrócić do byłego ?

Polecane posty

Witam wszystkich.Co sądzicie o powrocie do byłego? Moja sytuacja jest trochę skomplikowana.Z byłym facetem byłam 9 lat rozstaliśmy się bo myślałam że nasz związek to już tylko przyzwyczajenie a nie miłość.Wszystko było takie same,nigdzie nie wychodziliśmy bo ciągle coś,kłótnie z byle powodu.Dodam Ze on mnie kochał ale za bardzo się nie starał a ja też miałam to trochę gdzieś.Obecnie jestem z innym facetem od 4 miesięcy ale strasznie porównuje go do byłego i chciałabym żeby w pewnych sytuacjach zachowywał się jak mój były a jak tego nie robi to się wkurzam :( .Zaczęłam tesknić za byłym,za spędzaniem z nim czasu,za wygłupami.Przy nim czułam się swobodnie a przy Obecnym nie potrafie się wyluzować.Mam kontakt z byłym nawet się z nim widziałam,rozmawialiśmy i mówił że się zmienił że jak mu zaufam i uwierze to on udowodni że już nie jest taki jak kiedyś,ciągle mi pisze smsy że mnie kocha że razem możemy wszystko zmienić na lepsze....i przez to mącenie mi w głowie zaniedbuje obecnego :( nie wiem co robić :( wydawało mi się że kocham obecnego ale wystarczył jeden telefon byłego lub sms i mam cholerne wątpliwości :(( doradzcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz wątpliwości, to moim zdaniem nie jesteś pewna tego obecnego czyli nie kochasz go wystarczająco mocno. Skoro przy byłym czułaś się lepiej, a przy obecnym się wkurzasz, to może lepiej nie zawracać obecnemu głowy i spróbować jeszcze raz z byłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×