Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arlx322

Na jakie studia iść? Jaki kierunek? Lepiej dzienne czy zaoczne?

Polecane posty

Gość gość
a jaki poziom nauczania jest na WSB na I stopniu -chodzi ktoś z was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solana12
Ja chodzę mam za sobą jeden rok, całkiem spoko nauczanie i poziom, a jaki kierunek Cię interesuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPoLo
Ostatnio wiele rzeczy interesowało mnie odnoście II stopnia, gdy go kończyłem, ale mam dwie przyjaciółki na finansach i rachunkowości na WSB w Bydgoszczy. Jeśli chodzi o wykładowców to sobie chwalą, mówią że da się z nimi wszystko załatwić, ludzie też spoko i ogólnie miła atmosfera. Jeśli chcesz popytam, ale biorąc pod uwagę też moje doświadczenie myślę że ta szkoła ma więcej plusów niż minusów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej z tego miejsca serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych studiami I stopnia do zapoznania z naszą ofertą. W naszych oddziałach na terenie całej Polski, studia można podjąć m.in. na kierunkach: Finanse i rachunkowość, Psychologia w biznesie, Pedagogika czy też Logistyka. Szczegóły naszej oferty można na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia Dodam, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od oddziału). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta promocja dotyczy dziennych i zaocznych kierunków na studiach I stopnia na WSB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, promocja dotyczy dziennych oraz zaocznych studiów I stopnia. Dodam, że do 10 sierpnia została przedłużona nasza promocja i nadal można zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula874
Ja jestem po finansach i rachunkowości i zdecydowałam się na pójście na studia podyplomowe. Jeszcze się zastanawiam, ale wstępnie wybrałam zarządzanie zasobami ludzkimi: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi. Myślę, że będzie to dobry wybór bo chciałabym się w tej dziedzinie bardziej rozwinąć. No i poza tym jest to dość przyszłościowe moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interesuje mnie kierunek Logistyka i spedycja na WSB w Gdańsku pytam właśnie ten kierunek bo interesuje się logistyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam studiow. Skonczylam przyszlosciowy kierunek. Mam magistra 27 lat i nie moge znalezc pracy w zawodzie na stale. Jedynie zastepstwa, i umowy zlecenie. Zarabiam tyle ile panny ze srednim na kasie albo i mniej. Studia jedynie zaocznie dla zainteresowan i praca na boku. Szybciej wezma do pracy kogos kto ma 25 lat i 4 lata pracy ale tylko np srednie niz mgr bez doswiadczenia. No i w 4 lata to mozna nawet stac sie kierownikiem. Zaluje moich 5 lat mimo iz pracowalam w trakcie studiow wszystkie pieniadze zamiast wydac rozsadnie pakowalam w studia. Moj brat skonczyl kierunek inzynieryjny tez przyszlosciowy i pracowal w pizzeri 3 lata teraz dostal robote w zawodzie za najnizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Chciałam przekazać dobrą informację. Otóż do 19 września została przedłużona nasza promocja i nadal można zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varyl
Jak masz kasę to fajnie jest być na dziennych ale jak nie masz i musisz iść do pracy do lepiej zaoczne, jak dla mnie lepsza druga wersja bo zawsze coś doświadczenia załapiesz, jestem na drugim roku logistyki na wsb i bez problemu łącze studia z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSB edu
Witam! Kierunki studiów związane z finansami są obecnie bardzo popularne. Jeśli chodzi o tryb studiów, to polecam studia dzienne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Nasza Uczelnia realizuje specjalny program "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", który umożliwia nabycie doświadczenia zawodowego i szlifowanie nabytych umiejętności w praktyce. Dodatkowo nasze Akademickie Biuro Karier pomaga studentom znaleźć ciekawe oferty pracy. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą kształcenia na stronie internetowej: http://wsb.edu.pl Pozdrawiam, Katarzyna z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na WSB jest wiele ciekawych kierunków dla tego ja wiele osób mam problem z podjęciem decyzji do tego dochodzi pytanie o kierunek po którym znajdę pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja616
Fajnie studiować dziennie nie ma co, ale nie każdy ma taką możliwość, studiuję zaocznie na wsb i pracuję w tygodniu, dzięki czemu zdobywam przy okazji niezbędne doświadczenie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę studiować niestacjonarnie na uczelni www.ignatianum.edu.pl w Krakowie bo chcę też jednocześnie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila901
Wybrałam zaoczne bo mam na myśli znalezienie pracy aby połączyć te dwie rzeczy. Będę studiować na wsb na kierunku zarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to bez różnicy najlepiej zaraz po matrzye kontynować naukę jest tyle uczelni i kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bez różnicy najważniejsze wybrać dobry kierunek który zapewni nam pracę do tego będzie zgodny z naszymi zainteresowaniami zobaczcie stronę z ofertą WSB jest tam wiele ciekawych kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElisaD
Dziennych bym nie chciała studiować bo ciężko z praca pogodzić a tak studiuje teraz na wsb i w tygodniu dorabiam w kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze raz! Wszystkich, którzy jeszcze nie wybrali kierunku studiów I stopnia zapraszam do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia dostępna jest nasza pełna oferta. Warto apliować do 15 października i skorzystać z naszej promocji. Zyskać można darmowe wpisowe oraz czesne już od 245zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiaq
Jestem po kilku zajęciach na wsb u mnie akurat bankowość, bardzo fajna uczelnia,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rerra
zaoczni mają łatwiej pogodzić pracę ze studiami. A to fakt, że nie tylko wiedza i doświadczenia ma znaczenie w poszukiwaniu pracy. Bankowość to na pewno gałąź która będzie zawsze potrzebna i będzie się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria980
Poziom na wsb jest spoko, idzie się coś nauczyć nie wiem jak jest na dziennych bo ja akurat studiuję tam zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat na dziennych ciekawi mnie poziom nauczania na WSB na magisterce czy ktoś z was chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlineekspertwsb
oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat na dziennych ciekawi mnie poziom nauczania na WSB na magisterce czy ktoś z was chodzi ? Witam! Studia II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej to możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności. Studiując u Nas będziesz miał możliwość zdobycia drugiego zawodu lub dodatkowych umiejętności potrzebnych w Twojej obecnej pracy. Nawiążesz także nowe kontakty z osobami, które interesuje ten sam obszar naukowy i zyskasz szansę na rozwój Twoich umiejętności w dziedzinach zupełnie innych niż to, czego uczyłeś się do tej pory. Zapraszam na studia II stopnia właśnie do Nas! Dodam, że zapisując się na studia II stopnia do 16 października można zaoszczędzić nawet 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×