Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opowiadam w PL o emigracyjnych osrusach.

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Hmmm,.... Tak czytam czytam Te jego wypociny i zawsze zdaje sie kolega upierac przy tym ze £1200 to w Anglii skrajna bieda. Haha,... Otoz prosze Panstwa- powyzej kelnera lub pakowacza poza Londynem (gdzie nikt juz nie chce mieszkac) £1200 Na reke to zarobkipowyzej sredniej- a dlaczego? Mieszkamy ze wspolokatorem we dwojke w domu dwupietrowym (3 sypialnie). Oboje mamy prace biurowa za £1300 i £1250 Na reke. I teraz: -czynsz + rachunki (razem z internetem i telefonem) = £650 od osoby. -dojazd do pracy (czy pociagiem czy samochodem) = okolo £150 Czyli teraz mamy ok £500 Na osobe Na miesiac. I tutajbpojawia sie roznica miedzy Polska a Anglia. Poniewaz za Te £500 jemy normalnie (co weekend jakies wyjscie do restauracji + Kino lub teatr), cala garderobe, czyli ciuchy i do pracy i 'codzienne' zmienimy co 2 miesiace, raz w miesiacu wyjazd Na weekend, raz Na 2, 3 miesiace wakacje Na tydzien (za tydzien Kostaryka smiech.gif ), no I co miesiac cos sie odklada Na konto oszczednosciowe (oprocz place is skladek Na fundusz emerytalny). Nie mam dlugow ani kredytow (Na karcie kredytowej mam £150, ale splace), a co roku podwyzka w pracy 15% rocznej pensji Bo tak mam w umowie. I jestem klasa srednia. I to jest ta roznica. Gggggggggggggggg O kurfa ale się ubawilem. Co za osrus. Klasa średnia Hahahahahahahhahahahhaahahhhaahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslez e ten kretyn nie ma dziecka, a jesli by mial to powinien zostac ukarany bo rozmnazanie sie takiego bezmozga powinno byc zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś kretynem osrusie. Żyjesz w uka jak Cygan i jeszcze piszesz, że jesteś klasa średnia. Pieprzony przyglup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol! Żryj kaszankę z hamburgerem i chwal. A w poniedziałek skoro świt marsz do roboty i dziękuj polskiemu pracodawcy za jałmużnę jeżeli jeszcze masz pracę. Pamiętaj że ty pracujesz po to żeby twój pan miał dostatnie życie a ty żebyś mu to zapewnił swoimi marnymi zarobkami. Polski biały niewolnik buduje powszechny dobrobyt ale nie dla siebie. Buahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty osrusie żyj blak pudding smieciu i pij szczochy zwane fosters, przeto majówka się zbliża hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bingol. Chce was przeprosic za te wszystkie chamskie posty. Ja po prostu potrzebuje milosci, preferuje czarnych z duzymi siusiakami wiec prosze dajcie mi szanse. Chce byc waszym przyjacielem bo w realu nikt mnie nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
an

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusy z uka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr. Zniszczyliście każdy system od królów, liberum veto, dyktaturę Piłsudzkiego przez socjalizm PRL do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma systemu z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UE chociaż żyjecie dzięki ich dotacjom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Chyba niewolnictwo pańszczyźniane ale przecież to wam też nie pasowało. Co za ku/rwa wredne me/n/dy nadwiślańskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingoj/wuefista to nadwiślańska, polska menda. Ryje pod batem polskiego kapo-pracodawcy za bezdurno. Co za cwel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EMIGRACYJNY ŚMIEĆ znowu na forum. Chyba siedział w psychiatryku, bo przez jakiś czas był spokój. Skończ lżyć ludzi, psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. vz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa kurki to Illuminati! UK sprzedane diablu! Tak mowi Rydzyk i stara baba pod kosciloem gdzie chodzimy z mamusia codziennie na pasterke! Potem jemy 12 potraw bo tylko w Polsce da sie ugotowac 12 potraw! Modlimy sie do polskiej ziemi- najwiekszej potegi na wiecie i w kosmosie zeby pan jezus przybyl i wybil wzystkich co nie sa biali, hetero i katolicy! Co inne niz my musi umrzec! Tak bylo za czasow sredniowiecznych i musi byc teraz! Pierzemy w rzece w Polsce bo pralka w kuchni to Szatan! Gdyby nie Smolensk to Polska bylaby monarchia swiatowa i rzadilibysmy! W UKa smierdzi i trzba mowic po angielsku- bez sensu!!!! Swiat ma robic grille, zrec golone i mowic po Polsku! Wszyscy laczmy sie! Zamykajmy matki w piwnicy i spamujmy bo mamy czas. Nikt nie ma pacy w polsce bo po co?! Wszyscy jestesmy bogaci! Bingol ty durniu, tak brzmisz. Jestes ciemnym jelopem bez szkoly z ktorego sie wszyscy smieja a najwiecej wlasna matka. Gdyby wiedziala czym sie staniesz przekrecilaby ci leb po porodzie. Albo i nie bo rydzyk nie pozwala. Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol szaleje ale to wszystko na nic. Jest bezradny, może tylko srać jadem. Całe forum się z niego śmieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata z Leeds
No ja widze ze to wuefista wygrywa:) zadnych argumentów nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×