Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak tam Piekna pamietasz jeszcze mnie

Polecane posty

Gość gość
Karma wraca....jak czynimy innym tak i nam uczynia. Nie martw sie Piekna. Jego corka tez na takiego c***a i chui trafi jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiękna
13 .05 moj tata tylko jedno krzywe słowo o nim powiedział to wiecej sie do niego nie odezwe i nie chcę go znać.Moj tata kescze nigdy nikogo nie pobił bo nie ma tego w naturze.Moje zdanie na temat Wojtka zna i nie raz mowiłam jaki z niego dobry człoaiwk wiec uwazaj.Moj tato jest za wnukiem od zawsze całym sercem dlatego pojechał z nim na trening.Jak go poznał to sie o nim bardzo pozytywnie wypowiadał wię daruj sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec mojej Pieknej nie zyje, wiec nie pisz bzdur. A nawet gdyby zył, to nigdy nie posunalby sie do rekoczynow, gdyz byl kulturalnym czlowiekiem. Tak samo jak moja Piekna. I uciekaj z mojego topiku, tu sie nie przeklina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostali c*****ie tez trafia na chui podobnym nim. To czas szybkiej karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiękna
Miało być. Gdyby moj tato tylko chocby jedno krzywe słowo o nim powiedział a nie daj Boze go dotknąłnigdy nikogo nie pobił) to wie ze więcej mnie na oczy nie zobaczy!!.Wojtuś nic mi nie zrobił bo to najwspanialszy człowiek pod słoncem.!!Moj tata nie pisze maili!!I nie przeklinaj mi tu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma to nie msciwa temida z opaska na oczach. Karme mozna oczyscic i sprawiedliwosc losu nie musi wyrazac sie w zadawaniu kar, lecz odkupieniu win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna byc kulturalnym czlowiekiem i wielkim chujem zarazem dotyczy to kobiet i facetow. To nie ma nic do rzeczy. Najciemniej pod latarnia. Znam ludzi co nie przeklinali a robili bliznim takie rzeczy ze glowa mala - najgorsze swinstwa. To czyny a nie przeklenstwa swiadcza o czlowieku. Gabriel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiekna
13.46 w jaki to niby sposob zniszczył mi życie i co takiego zrobił??Wynos sie stąd.Moj ojciec Jozef to szlachetny człowiek..chyba czas bym z nim porozmawiała sobie na osobnosci.Jesli cos Wojtkowi powiedział to moja noga w domu rodzinnym więcej nie postanie!!.Zal mi tylko mamy bo ma raka.Ojciec to dobry człowiek nic nie zrobiłby przeciwko mnie a jesli sie dowiem to niech wybiera albo ja albo wy pomylency..z koniotrzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyny sa najwazniejsze, ale przeklenstwa w pewnym wieku nie sa fajne. Moze nastolatki uwazaja wulgaryzmy za cool, w ustach doroslych osob brzmi to jednak nieco patologicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiękna
Wojtuś albo ja o czymś nie wiem albo musimy powaznie porozmawiać.Ten koń prowokator to jedno ale jesli moj ojciec cos Ci powiedział to w tym momencie staje przeciwko mnie i swojemu wnukowi a to juz powazny problem .Wyjezdzam teraz i wracam w niedzielę wieczorwm.Zrobię z tymi manipulantami na Kporządek raz na zawsze a z rodziną dam sobie radę.Niczym sie nie przejmuj.Kaze im wybierac miedzy mną a nimi to pojdą za mną a Ciebie jeszcze przeprasać będą jak coś.Pamiętaj że jestem i bardzo Cię kocham.Bezgranicznie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiekna
Wierze ze moj tato Cie szanuje i docenia .Jest dobrym człowiekiem prawym i wierzącym ..nie byłby do tego zdolny .Ja mam jego charakter a ja to wiesz jaka jestem.Damy radę.Chcę sie zestarzeć przy Tobie chocbym miała odwrocic sie od rodziny ..coz oni mają mnie gdzieś a Ty jrden nie i tylko to sie dla mnie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiękna
13.05 i 13.46...A ty sie hamuj bo nie znoszę takiego rynsztokowego słownictwa i zgłoszę cię za atakowanie i zastraszanie Wojtka bo tego juz jest za wiele!.Doskonale wiem kim jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez wiemy kim jestes goscpiekna. Nie jestes Piekna od Pieknego wiec dosc pisaniny tu! Klniesz jak szewc po pijaku teens a tu udajesz wielce kulturalna niewiaste. Uwazaj zeby ciebie nie zgloszono u mamy za podszywanie sie. 16 18 28. Wielkie triolatkowe sie znalazlo siedza we 3 i wypisuja. 2 baby jeden chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 latka pisze a 28 latka jej dyktuje:) dorwali tablet ojca i wypisuja bzdury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pakuj sie! :) nie zapomnij zabrac tego rozowego sweterka :) BigBrother

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę w rożowych sweterkach.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Piekna (to do prawdziwej Pieknej)- lubie Cie. Jestes wredna i specyficzna osoba, ale mimo to wzbudzasz moja sympatie. Jednak czego sie nie nauczylas w zyciu, to zeby wybaczac. Zgrywasz sie na taka madra i doswiadczona, a tego nie potrafisz. Wybaczenie to wazny element naszej ziemskiej nauki, nauczal tego Chrystus, nauczal tez o karmie, tylko papieze to wykreslili :o Oczysc serce. Czysty umysl to za malo, wazne jest jeszcze czyste serce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe sie wiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem wredna!!a wulgaryzmow i krytyki mojej figury łacznie z oblesnym opisem mojego biustu oraz stwierdzenia ze niby mąz powinien mi wp******ic bo zgrywam niewonną??o nie!!tego Tomaszowi nie wybaczę nigdy!!a zwłaszcza posądzania mnie o swinskie rzeczy i oferowania numerku..takich podłosci sie nie wybacza!!Zdeptał mnie i ponizył.Nigdy tych textow nie zapomne.!Nogi to rozkladają prostututki a nie ja i nie mow mi o wybaczaniu bo wiele rzeczy potrafie wybaczyc ale nie takich podlosci bez słowa przepraszam .Mało kto tak bierze przyklad z Chrystusa jak ja wiec daruj sobie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.i mało kto ma takczyste serce jak ja#)!Zresztą wiara to jest moja indywidualna sprawa i nic ci do tego!!.Kto sie powinien oczyscic to widać!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amstaff jestes chorym człowiekiem. wybaczyc, a to dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:02 ja wybaczyłam, to co zle... Dla swojego serca, oczyszczenia umysłu. Bez wybaczenia, nie wkroczylabym w ten etap, w ktorym jestem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że wybaczylas i jestes na szczesliwym etapie swojego zycia :) Niech Ci sie wiedzie jak najlepiej! Zdrowka, szczescia i milosci! Serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×