Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy diała wam oglaszamy24.pl ?

Polecane posty

Gość gość z Krakowa
Narazie działa normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedx1
wszystko działa normalnie!!!! SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1232555
super!! mi też już wszystko chodzi OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagaoooo
wyłączyłam adbloka dla tej strony i mi już normalnie wszystko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E końcu ktoś się tym zajął. Tylko niestety działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu ktoś się tym zajął. Tylko niestety działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu ktoś się tym zajął. Tylko niestety działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Up! Coś wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wie ktoś coś na temat ponawiania ogłoszeń? Stale pojawia się info o podobieństwie do ostatnio już dodanego, jak na 100% nie jest podobne bo jest wyjątkowe. Czy ktoś coś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie zlikwidowali. Miałam to "szczęście" zostać oszukaną na tym portalu a pilnie potrzebowałam leków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edward575
Witam Panie/Pani To Z prawdziwą PRZYJEMNOŚCIĄ, ŻE CHCĘ CI POMÓC Masz problemy finansowe ? Chcesz, aby kredyt lub kupić samochód ? Chcesz kredyt, aby zakończyć swojego domu ? Chcesz kredyt na finansowanie swoich projektów ? Potrzeb osobistych w kredyt, pozostały bez wyników ? Chcesz, aby kredyt dla kształcenia swoich dzieci, tym więcej się martwić. Jestem przedsiębiorca i jestem usług kredyty z rocznym oprocentowaniem w wysokości 3% dla wszystkich osób uczciwy. Jestem gotowa ci kredytu obowiązują od 3.000 do 750.000.000 zl . Proszę, po prostu skontaktuj się ze mną poprzez mój E-mail : uslugi.pomoc.finansowanie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można zgłosić komuś odpowiedzialnemu (lub odpowiedniemu organowi) tę stronę oglaszamy24.pl ? Ominął mnie szczęśliwy fakt jej zniknięcia, ale jest - i są reklamy (poza anonsami prostytutek) pigułek gwałtu, środków poronnych, usług aborcyjnych, "zrobienia" prawa jazdy... Komu można to zgłaszać i jak? Ma ktoś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1668
Polecam wszystkim ogólnopolski portal ogłoszeń http://bazarek.net.pl/ można tam dodawać darmowe ogłoszenia drobne lokalne i z całej Polski 24 h na dobę, bezpłatnie anonse kupię, sprzedam, oferty pracy, wymiany rzeczy nowych i używanych. Sprzedajemy na tej tablicy ogłoszeniowej przedmioty i graty zbędne w domu, oferujemy usługi prywatne i firm. Warto dodać swoje ogłoszenia - nie jest wymagana nawet rejestracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy super portal gdzie można sprzedwać negocjować cenne składać oferty wiadomości publiczne oferty na kup teraz i wiele wiecej www.GooX.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłaszamy 24 istnieje nadal w sprzedaży są bronie palne narkotyki dopalacze oraz inne rzeczy wiem na pewno że wszystkie promowane ogłoszenia z bronią sterydami leki bez recepty itd należą do właściciela portalu lub osoby która tam pracuje wpłacając pieniądze na konto temat sie zamyka usuwają innych ogloszenia zastraszając ze sprawa trafia na policje i sami dodają w to miejsce swoje ogłoszenia moze to coś pomoże POLICJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziala portal oglaszamy.pl oglaszamy 24 dziala. Jest portal w wiekszosci z oszustami, ktorzy podaja czyjes dane bez ich zgody i wiedzy. Sa tez tacy, ktorzy sprzedaja numery teleefonow innych osob jako sponsorki czy sponsorzy. Przyjdzie pora na kolejne zamkniecie portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rachmistrz

Portal nadal działa

faraon24.pl właśnie informuje ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie działa od godziny

Nie działa. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie działa oglaszam24.pl

Wiam czy ktoś wie co się dzieje z portalem oglaszamy24.pl dla czego on nie działa wiadomo coś na ten temat? 

Z góry dzięki za informację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konto bankowe

Sprzedam konto bankowe ing , konto nie jest na słupa, odstąpię , lub sprzedam najlepiej dzisiaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onek

Od wczoraj nie mogę wejść na ogłaszam24 macie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Gdzieś od północy nie działa ale na serwerach widać że coś chwilę ruszyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onek

No nic narazie nie ma możliwości wejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Jan

Kiedyś były chyba już takie sytuacje. Co to może być tym razem? Serwery chyba na Malcie mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...E PISIORY

i co z Tego pojawi sie nowy.. kwestia czasu, a "Dobra zmiana" czy jak tam tym karłom ograniczają naszą wolnośc zaczęli od kradzieży niedziel handlowych a teraz wpierdzielają sie w ogłoszenia, a może chciałem sobie kupić świeże bułki w niedziele hmmm..? do żabki nie pójdę bo te "należo do "Ojca" Toruniaka. Jest nas Więcej niż sobie myslą. ODDAJCIE NAM WOLNOŚĆ, są oszusci wszędzie lecz najpierw niech zaczną od siebie a jak chcą wolne niedziele to niech zaczną od ZAKAZU PRACY W NIEDZIELE!! anie handlu bo na tym każdy Cierpi . pozdro ...y z Pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×