Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emigraaaaaant92

No elo polaczki. Od roku pracuję w UK jako kelner. Czas na małe podsumowanie

Polecane posty

Gość gość
He he he dokładnie. Jak opowiadam angolom o warunkach pracy w Polsce to się łapią za głowę i pytają co to za III świat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej synek, no to jazda, dwie kawy, ino migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusie podaje i chciałby w Polsce 11 funciaków zarabiać :D I tak zarabiałeś za dużo jak na swoje kwalifikacje. Jeszcze będziesz na kolanach skomleć aby móc pracować w polskiej gastronomii. A jak ci źle że ubezpieczenia medycznego nie Miałeś to było trzeba sobie wykupić jakiś abobamencik w luxmed. Też nie rozumiem dlaczego pracodawca ma ci fundować leczenie jaśnie Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście w każdej chwili można wypisać się z jednego kraju i zamieszkać w innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam inny przykład. Operator CNC w Polsce 10 zł / h - duży zakład produkcyjny. W UK 18 funtów / h. Dodam że ciągle jest ta sama stawka w Polsce od prawie dekady, a ceny w tym czasie wzrosły dwukrotnie. Współczuję tym co zostali w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w moim bistro płacę studenciakom 6zł/h na czarno. Ukraińcom 4zł... Albo i wcale :D Mi w Polsce bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska ochroniarz 5zł / h. UK 10 funtów / h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce powinni wprowadzić 24 godzinne sądy pracy i karę śmierci dla pseudo przedsiębiorców umyślnie wykorzystujących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11f/godz jako kelner??? Bajkopisarz, stawki to zazwyczaj 6.70-7.20 i to nawet w samym Londynie tyle płaca ! Jałmużna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam w UK, ale ci wierzę, autorze. nie ma co sie oburzac, zeby sie u nas cos zmieniło, to jak bedziemy podchodzic do tego na zasadzie, ze nasz przepełniona g****ami sadzawka nie cuchnie, a pachnie francuskimi perfumami- wtedy nic sie nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego lewaku ktoś ma ci opłacać składki zdrowotne? Komuna się skończyła. Socjalizm wam w tych młodych głowach poprzewracał. Korwina wygra i się skończy lewakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żucim ziemi skond nasz rud! Zdrajców wieszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop Polonizacji Europy
Polak to najwyżej się nadaje do zarządzania chlewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań szkalować nasz narud. Polacy to najwsoanualszy narud w Europie. To my obroniliśmy Europę przed islamem, Hitlerem i komunizmem. Wydaliśmy na świat Jana Pawła Ii - największego że wszystkich polaków. A ty płaczesz że ci źle bo jakiś pracodawca ci mało płaci :o To ty powinieneś mu płacić za samo to, że masz szansę rozwijać się zawodowo i obcować z Polakami - najwspanialszym narodem na świecie! Zdrajca tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś tak sobie po pracował w Norwegii czy Szwajcarii to dopiero poznałbyś co to szok kulturowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×