Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SylwiaYcia

medycyna estetyczna szczecin opinie

Polecane posty

Gość SylwiaYcia

Hej, mam 38lat i w końcu postanowiłam troszkę pomóc swojej twarzy... Opadające powieki, zmarszczki itp. - nagle zaczęłam je zauważać.... Dlatego proszę - jeśli wiecie, do kogo udać się po konsultację i ew u kogo wykonywać zabiegi- dajcie znać. Odrzucam botoks oraz lasery.... Może inne metody... Chciałabym, by ktoś fachowym okiem spojrzał na mnie i powiedział, co będzie dla mnie najlepsze a nie starał się wcisnąć najdroższą usługe. Jeśli możecie kogoś takiego polecić- dajcie znać. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu boisz się botoksu ? Myślisz że będziesz wyglądała jak manekin czy że nie będziesz mogła poruszać twarzą ? ;-). Ja miałam robiony w Image www.imageszczecin.pl i naprawdę nie ma czego. Grunt to trafić na bardzo dobrego specjalistę który będzie miał wprawną rękę i nie przesadzi. Natomiast jeżeli już na pewno nie botoks ani nie laser to może w takim razie kwas hialuronowy ?. Jak coś to tam też wykonują nim zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej stroy mogę polecić klinikę na małkowskiego - Karboklinika. Mają tam szeroki wybór jeśli chodzi o zabiegi, dlatego z pewnością dobiorą dla Ciebie taką terapię z której będziesz zadowolona. Ja osobiście skorzystałam z zabiegu karboksyterapii oraz peelingu i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli odrzucasz na zmarszczki botoks i lasery to może w takim razie kwas hialuronowy ?. Miałam wstrzykiwany i jest bardzo fajny efekt. Moja znajoma miała z kolei botoks i też ładnie wygląda więc to wszystko zależy od tego w jakiej ilości i czy lekarz ma wprawną rękę. Ja wybrałam dr. Zawodnego bo właśnie spodobały mi się efekty u tej znajomej która u niego robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Żmudzińskiego z Centrum Medycznego Olimedica w Szczecinie ( www.olimedica.pl). Robiłam u doktora usta oraz botoks w okolice czoła, jestem bardzo zadowolona! Polecam pana Żmudzińskiego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena

W Szczecinie poleciłabym moją lekarkę - ma gabinet DERMESTETIC na al. Powstańców Wlkp.  www.dermestetic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena

W Szczecinie poleciłabym moją lekarkę - ma gabinet DERMESTETIC na al. Powstańców Wlkp.  www.dermestetic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena

W Szczecinie poleciłabym moją lekarkę - ma gabinet DERMESTETIC na al. Powstańców Wlkp.  www.dermestetic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z Olimedici jeśli chodzi co prawdao o usta , ale jesteeem baardzo zadowolona 🙂 M.in. sprawdzałam  opinie w internecie i na forach, dlatego postanowiłam Wam podziękować :)! Dzięki dziewcyzny! Teraz i ja polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wrażenia mam z Magicznej Kliniki. Co prawda nie robilam w niej niewiadomo jak poważnych zabiegów - jedynie lipolizę podbródka, jednak profesjonalizm, empata i efekt są godne polecenia. Nie wiem czy w innym miejscu zostałabym aż tak dobrze potraktowana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiczna Klinika faktycznie warta uwagi. Ceny zabiegów mają przystępne, a do tego wykonują je rzetelnie. Ja na pewno do niej wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×