Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roberttttttt

Tracimy wiarę. Najnowsza religia nr 1 na świecie to brak religii

Polecane posty

Gość gość
To jest właśnie pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Ja sam dokonałem apostazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się ,nr jeden to jest poznanie prawdy ,nie ograniczenie do religii ,Ci co poznali prawdę wiedzą że wszystko jest Bogiem ,to jest nowa droga do wolności i miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak wiary nie jest równoznaczny z brakiem religii i odwrotnie np. wiele jest osób które chrzczą dzieci w KK choć nie wierzą a robią to ze względu na tradycje rodzinę czy otoczenie ja na przykład nie należę do żadnej religii ogólnie uważam że religie są złe i prowadzą do fanatyzmu ale wierzę w Boga a moja wiara wyklucza właśnie należenie do religii bo uważam że Bóg od nas nie oczekuje żadnych rytuałowy a nawet jest temu przeciwny ja wierzę w prawdziwego Boga i wierzę że Jezus jest mesjaszem i jego synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Można samemu. Napisałem stosowny akt woli, umówiłem mailowo na spotkanie z Proboszczem swojej parafii, zaniosłem mu (w dwóch kopiach, własnoręcznie podpisanych) i gotowe. Pamiętaj że w akcie woli musisz podać imię i nazwisko, nr dowodu osobistego, Parafię w której zostałeś ochrzczony, datę i numer księgi chrztu, imiona i nazwiska rodziców. Załatwienie wszystkiego zajęło mi dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ci co poznali prawdę wiedzą że wszystko jest Bogiem ,to jest nowa droga do wolności i miłości " x drogą jest Jez.us Ch.rys.tus i innej drogi nie ma i to jest prawda a ty piszesz o kłamstwach sz.atana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy naiwni jesteście apostazja to nie wyjście z KK tylko odrzucenie KK a wy jesteście nadal członkiem :D KK nadal ma wasze dane itd. z kościoła nie da się wyjść na ich zasadach i szkoda się z nimi użerać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze w Boga bo niby skad sie wzial caly swiat? Materia, prawa fuzyki, prawa ewolucji? KTOS musial doprowadzic do wielkiego wybuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sie to komu podoba, czy nie, takie są fakty, przeczytajcie artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:54 nie wyrokuj na zapas,Chrystus to jeden z mistrzów,największy z nich :-) ale są też inni mistrzowie ,nie ma lepszej i gorszej religii ,nie ma jedynej religii ,Bóg jest wszystkim był zanim powstała jakakolwiek religia przecież to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możesz odpowiedać na słowa że Bóg jest wszystkim że to droga szatana,przeciez wszystko pochodzi od Boga więc jak coś może nie być nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym mistrzem jest Tadzio Rydzyk.... Temu to nikt nie dorowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście tak nastawieni do wszystkiego czego nie znacie ,nie słyszeliście, że nawet dobre słowa jawią wam się jako bestialskie ,dlatego właśnie każda religia może być niebezpieczna w rękach człowieka i każda była niebezpieczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crueltia
Jest mnóstwo "zabobonów" w ogóle z żadną religią nie związanych, a które wynikają z naiwności ludzkiej i wiary w jakąś sprawiedliwość. Np. to że karma wraca do tego kto robi źle i inne takie niczym nieuzasadnione bzdury. Ateizm nie równa się mądrości. Ateizm jest chyba bardziej szkodliwy niż nawet prymitywna wiara, bo ona daje siłę do działania, a ateizm nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś 18:54 nie wyrokuj na zapas,Chrystus to jeden z mistrzów,największy z nich usmiech.gif ale są też inni mistrzowie ,nie ma lepszej i gorszej religii ,nie ma jedynej religii ,Bóg jest wszystkim był zanim powstała jakakolwiek religia przecież to logiczne " x z tym się zgadzam że Bóg był przed wszystkimi religiami ale sęk w tym że Bóg nie ma nic wspólnego z religiami bo religie to dzieło i kłamstwa szatana taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
google - byłem księdzem, gdzie Roman Jonasz - były ksiądz opisuje życie w seminarium i później. Zgroza co ci księża, biskupi wyczyniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo oni w Boga nie wierzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie tylko wniebowstąpionych mistrzów,nie podlegajcie ślepo ludziom i ich władzy ,na dzień dzisiejszy nawet wyższe cywilizacje dają wam przekazy ,ale łatwo się zgubić,trzeba kierować się mądrością ducha i prosić o prowadzenie samego Boga ,wtedy się nie zgubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x twoim Bogiem jest szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo chętnie, pod warunkiem że ta "wyższa cywilizacja" da mi przekaz bez pośrednictwa innych ludzi. Warunek ten jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jesteś niebezpieczny twierdząc tak,boicie się wszystkiego,stare dla was bezpieczne,nowe jest złe,zamknięte umysły,dlatego żadnej babci w kościele katolickim nie zostanie pokazane więcej bo dostałaby zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ocenić możesz mnie tylko po owocach,więc uważaj co o mnie mówisz i nie oceniaj tak szybko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Ja sobie zdaję sprawę że prawdopodobnie nie zniknę z księgi chrztu. Poprostu zostanie dodana adnotacja że dnia 28.04.2016 dokonałem apostazji, i w związku z tym nie przesługuje mi prawo do jakichkolwiek sakramentów. I oczywiście Kościół nie będzie gromadził dalszych danych na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promując ateizm robimy krzywdę przyszłym pokoleniom. Ludzie, którzy uważają, że po śmierci nic nas nie czeka mocno się zdziwią. Teraz mogą się za nich modlić wierzący, ale co będzie jeśli ich zabraknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz że moim Bogiem jest szatan bo uprzedzam by nie podlegać ślepo władzy ludziom,niesamowite co wy macie w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam że bez pośrednictwa tylko osobiście sam dostaniesz zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Istnienie świata duchowgo po śmierci nie jest tożsame z religiami ,kościołami i sektami. Ten aspekt jest już badany przez naukę, chodzi o doświadczenia wyjścia z ciała w czasie śmierci klinicznej w szpitalach - na co sa potwierdzenia personelu medycznego, ale wciąż brak naukowych dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×