Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciezkoz mezem i hormonami przed rozwiazaniem

Polecane posty

Gość gość

Hej może znajdę tu jakąś normalną odpowiedź w sumie odpowiedź.... Nie wiem co robić jestem w ciąży ostatni tydzień do terminu swoją drogą ze czuje się jak krowa wcześniej czułam się mega seksowna teraz waga , rozstępy okropny cellulit i brak seksu z mężem z którym miałam bardzo fajne życie seksualne od kad jestem w ciąży zmieniło się .. rozmawiałam z nim czy chodzi o brzuch czy chodzi może o mój wygląd wiem że to Noe będzie seks typu z przed ciąży bo teraz musimy być delikatni i uważać on mówi ze boi się ze zrobi mi krzywdę i w ogóle w miesiącu kochamy się może z raz... Wydaje mi się ze kłamie od kad zmieniło się moje ciało mam wrażenie że przestał na mnie patrzeć jak na kobietę mówi ze jestem piękna bo noszę jego córeczkę i ze to wszystko po ciąży zejdzie ze mam się nie martwić cieszę się będę miała córeczkę ale chciałabym czuć się też jako atrakcyjną kobieta ..często mam napady płaczu z tego powodu kiedy jestem sama ... Mój mąż często mnie zostawia jeździ na ryby ja rozumiem ze to jego pasja cieszę się że ma coś co lubi ale czuję się samotna strasznie... Kocham go ale boję się ze jeżeli ktoś się mną zainteresuje poświęci więcej czasu poczuhe się piękna ze go zostawię po prostu z braku dowartosciowania... Ostatnio wynosilam rzeczy do piwnicy sprzatalam mieszkanie na kolanach na przyjście na świat malutkiej on przyjęchal z ryb i pretensje czemu nie poczekalam z wyniesieniem tych rzeczy do piwnicy a stały już tydzień ile można czekać... Ja wiem hormony i w ogóle czy po ciąży to minie ? Słyszałam ze moze być jeszcze gorzej .... :) szczerze mówiąc nie Wiem czy powinnam udać się do lekarza czy to po prostu wina hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz faceta, który o ciebie dba i się troszczy, więc tak, zostaw go bo na ryby jeździ i czujesz się zaniedbana i nieatrakcyjna, rozumiem że hormony, ale ogarnij się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko lecz się bo jesteś nienormalna, mąż cię kocha a to ze się spaslas to twoja wina,sama widzisz że jesteś gruba i ohydna a chcesz żeby mąż się tobą zachwycał.widać że jesteś młoda i ze to pierwsze dziecko.po urodzeniu może być i lepiej i gorzej Ale w twoim przypadku widzę że będzie gorzej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w ciąży w trzecim trymestrze i nie kochamy się tak często jak kiedyś, ponieważ mąż boi się, że coś się stanie, wywoła skurcze itd. Ja też zaczęłam ten lęk podzielać i gdy się kochamy to nie potrafię się wyluzować tylko myślę o dziecku, które jest w brzuchu i czy wszystko jest ok. Jeśli chodzi o moje ciało to urósł mi brzuch, ale poza tym wyglądam całkiem normalnie :) Myślę, że po narodzinach, jak już ochłoniemy, to wszystko wróci do normy :) Wydaje mi się, że po prostu jesteś zmęczona i hormony też robią swoje. Też czasem mam dni, że jestem strasznie nerwowa jakoś tak wewnętrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się swoim ciałem az tak bardzo, jesli kocha to bedzie ok a Tój cellulit nie powinien mu przeszkadzać... porozmawiaj mu ze to całkowicie bezpieczne(jesli ciaza nie jest zagrożona) to ty musisz sprawić by on Cię pokochał na nowo i jeszcze bardziej. Zorganizuj coś dzieki czemu on bedzie za tb szalał, a Ty znowu poczujesz się sexy. Trzymaj się kochana, głowo do góry i piers do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×