Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MargaretSEO

Szczere opinie o Hosted.pl pozycjonowanie stron

Polecane posty

Gość gość
To właśnie jest marketing szeptany tej firmy na tym forum sponsorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty są po tym Hosted - trzeba przyznac ze pozycjonowanie to maja dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamjunior11
Bez ściem, naprawde świetnie pozycjonuja. Ja korzystalem z wielu firm wczesniej i nikt nie mial takich efektow i cena napraaawde niska - chociaz polecam indywidualnie zrobic oferte z nimi bo sie typki z Hosted znaja na temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mogą mówić że to marketing że tyle osob mowi o tym Hosted.pl ze maja swietne wyniki. Ale mysle ze skoro tyle ich reklam w TV, skads pieniadze musza miec - od zadowolonych klientow. Ja od 2 miesiecy pozycjonuje strone z nimi - jestem w szoku, nie bede sciemnial. Jak ktos chce miec jakosc to polecam to pozycjonowanie Hosted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do nich zadzwonilem na poczatku, ze potrzebuje pozycjonowac na slowo " Abonament na karte " Powiedzieli ze podejma sie wyzwania ale musze poswiecic na to kilka miesięcy aby osiągneli szczyt. Jesli dodalbym Abonament na karte Warszawa to powiedzieli ze o wiele krocej i wynik gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek987659
Nieźle ktoś zlecił pisać bzdury :) Za 19zł to nawet gimnazjalisty się nie wynajmie, więc nie liczcie na te cudy. Kolejny wesoły wytwór Internetu. Ale dzięki takim firmom jak ten niby hosted później klienci zrywają z nimi umowy i szukają prawdziwych firm, więc branża na tym wałku zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozycjoner
Ktoś wspomniał, że lepiej skorzystać z takiej 'profesjonalnej' firmy niż black hat.. Przecież oni korzystają z możliwości black hat. Niewielu ale korzystają, to nazywa się grey hat (bo niby troche tez z white hat). Reklama niedawno sie pojawila w tv i juz pojawia sie multum ludzi, ktorzy pozycjonuja miesiac wzwyz.. ja pierdu, widac ze to marketing szeptany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InnaFirmaSeo
Takich ofert na oferia jest pełno, nawet po 5 czy 9 zł/m-c za każdą frazę. Nie da się za taką kwotę zrobić nic rozsądnego chyba że mowa o frazach typu "kolorowa walizka lotnicza na kółkach Bobolice". Stare powiedzenie mówi: diabeł tkwi w szczegółach w tym wypadku pewnie w umowie są haczyki (umowa na rok, za 19 zł to dopiero 20 i kolejna fraza a pierwsze 19 normalnie a może nawet jest to ryczałt bez gwarancji pozycji (sic!). A z reklamy wynika, że ta pierwsza pozycja to może być Link Sponsorowany z Adwords ;-). Jak ktoś oczekuje dobrej usługi to jak mawia fachowiec: tanio i szybko nie może być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internauta77
Boże czytać się nie da tej papki, 95% wypowiedzi to firma hosted, która chwali usługi firmy hosted. Jeśli tak wygląda wasze pozycjonowanie, to jest to najlepsza ANTYREKLAMA jaką mogliście sobie zrobić. Oczywiście pomijając te ogólniki, błędy i bełkot na waszej stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem kogokolwiek ta firma mogła pozycjonować wcześniej, jeżeli została zarejestrowana w marcu 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielenie o Chopinie - ludzie domena zarejestrowana w grudniu 2015 - co za osioł wciska opinie o wysokich notach w wyszukiwarce - za pikowanie (podbicie pozycji w krótkim czasie) google nakłada filtry. Po za tym: Informacje o domenie hosted.pl NAZWA DOMENY: hosted.pl typ abonenta: osoba fizyczna serwery nazw: ajay.ns.cloudflare.com. olga.ns.cloudflare.com. utworzona: 2015.12.12 16:30:20 ostatnia modyfikacja: 2016.04.21 18:53:01 koniec okresu rozliczeniowego: 2016.12.12 16:30:20 opcja: brak dnssec: brak ABONENT: dane niedostępne KONTAKT TECHNICZNY: firma: Michau Enterprises Limited ulica: Chytron 26, Office 21 miasto: 1075 Nicosia lokalizacja: CY telefon: +357.22761649 ostatnia modyfikacja: 2012.04.06 REJESTRATOR: Michau Enterprises Ltd. Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr tel.+357.22761649 fax:+357.22767543 e-mail:domains@dropped.pl http://www.AfterMarket.pl/contact.php i to chyba by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDajSieOszukac
Zespół hosted.pl ma chyba rozdwojenie jaźni, bo sami jako rożne osoby wypisują post po poście zachwalając swoje usługi.. dziwne wszystkie posty dodane jednego dnia - co kilka minut. To IDIOTYZM, by dać wiarę w te brednie! W KRS wpisana firma od 18go marca tego toku, reklama dopiero co sie pojawiła i już masa zadowolonych klientów - dobre sobie! NIKOMU NIE UDA SIĘ zyskać tak szybko klientów, wypozycjonować ich strony do top10 i to za takie pieniadze. Ludzie, NIE DAJCIE SIE NABRAĆ. TO OSZUSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do Nikozji, ale równie dobrze mogli się zarejestrować w lesie na polanie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Jeleń
Kupiłem to pozycjonowanie, wrzuciłem stronę do monitoringu asps.pl i zobaczymy jakie będą efekty. Dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystałam z ich usług ale korzystałam z usług Kamlegit i mogę serdecznie polecić. Nie było drogo w porównaniu do konkurencji a pozwoliło mi to znaczenie rozkręcić stronę z moim butikiem. http://www.kamlegit.pl/tworzenie-stron-www.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość II
Jak są tacy dobrzy, dlaczego gdy wpiszę w gogle "pozycjonowanie stron" nie widać ich na pierwszych stronach? Sami siebie nie potrafią wypozycjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin123
To ewidentny szwindel, ale ludzie kupią bo tanio. Wybierz 2 z 3, tanio, szybko, dobrze - cudów nie ma. Śmiać się człowiekowi chce kiedy 3/4 zadowolonych użytkowników hosted, tutaj to ludzie wynajęci do pisania bzdur. I jeszcze spółka na cyprze, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ci się nie podoba hosted z umową na 12 miesięcy... to może bez umowy, bez zobowiązań i płacisz kiedy chcesz i ile chcesz ? http://www.pozycjonowanie-prepaid.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_super_ktoś
Ogólnie obojętne mi są takie firmy, ale taka informacja do osób tak wnikliwie badających firmę Hosted. Nicosia, tam działa aftermarket i u nich hosted kupił domene ( wielkie strachy nie ). Taki sam dostawca domen jak nazwa, home czy az. Nie zdziwił bym się jak by od after brali dedyki i sprzedawali na nich miejsce, jeśli tak to bardzo dobre stabilne serwery. Co do pozycjonowania 19 zł za frazy o jakich piszecie ( denne i proste), pewnie katalogują, preclują itp. i w zupełności styknie. Do takich fraz nie trzeba mieć super zaplecza aby wypozycjonować, wbiją wam 20 słabych fraz do top 10 i efekt jak 1 mocniejszej. Na alledrogo pełno takich firm i ludzie kupują takie pozycjonowania jak ciepłe bułeczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie pisza ze tutaj to marketing szeptany, ale ja pozycjonuje z nimi juz 3 tygodnie i mowie do jasnej cho ... lerki ze efekty sa super :D Z dnia na dzien ide w gore i powiem szczerze ze taka reklama dziala - na zasadzie reklama w wyszukiwarkach bo ******* stronie sie bardzo zwieksza i czuje wiecej telefonow. Piszcie co chcecie ale cena mega place 297 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturs788
Moja stronka jest juz na 8 miejscu top 10 a byla na 2 stronie, widze jak rosne :) Nie wiem skad ten hejt tutaj na hosted... wszytkie firmy pozycjonerskie sie wzburzaja, pluja .. ale nie chce nic mowic jedynie Hosted ma reklamy w telewizji wiec pewnie wszyscy sie boja. naprawde jestem zadowolony i opinie o pozycjonowaniu przez to Hosted.pl mam świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja stronka jest na 8 miejscu to się ciesz przez chwile bo niedługo jej nie będzie jak dostanie bana wyleci z wyników wyszukiwania dzięki "pozycjonerskiej tajemnicy handlowej Hosted" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy2016
Arturs788, podaj adres strony frazę z poz. 8, tylko jedna z pakietu 7? No to słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk od 25 lat
co za szeptanka w tym temacie, masakra :DDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ich na profilu facebookowym niektórzy w opiniach piszą, że do tej pory po opłaceniu usługi ich strony nawet jeszcze nie zostały uruchomione i brak jakichkolwiek działań z ich strony. Niestety opinie niepochlebne lub te które mają niewygodne pytania usuwają !!! Jeszcze dali licznik który odlicza czas do końca promocji który jest z powrotem ładowany tylko po to aby naciągać ludzi, Żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściema. Napisałam do tej firmy z prośbą o wycenę mojej domeny - jest to konkurencyjny rynek stołeczny, a frazy trudne. Wycena za grosze, opłaty niezależne od tego czy są efekty czy nie, ze strony doradcy klienta unikanie odpowiedzi na pytanie, co oznaczają unikalne metody pozycjonowania Hosted (doradczyni klienta napisała, że nie dysponuje taką wiedzą). Brak szczegółów przedstawianej oferty, od razu prośba o podanie danych do umowy. To śmierdzi z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thel
ciekawe, że ludzie korzystają z usług tej firmy 2-3 miesiące jak rejestracja firmy jest 18 marca tego roku :) w życiu bym nie zapłacił nawet złotówki tej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG nie ma t jak kolejna SZEPTANKA może moderacja tym się zainteresuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektow. Fabinet Fryzjerski Pruszcz Gdanski ! - wpisujcie i zapraszam - mam pierwsze miejsce dzieki Hosted :D Ps nikt mi nie zaplacil za te post haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawosci wszedlem na to forum zeby poczytac opinie. Chyba wiele osob kuje w oczy ze tyle maja reklam w telewizji i ludzie serio zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×