Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Miała miejsce następująca sytuacja : trzy miesiące temu uprawiałam petting z partnerem. Nie doszedł on na mnie, ale wydzielił się preejakulat na moją łechtaczkę i wargi sromowe. Nie doszło do penetracji (jestem dziewicą). Czy preejakulat mógł mnie w jakiś sposób zapłodnić? Miałam od tego czasu już 3 bardzo obfite okresy ze skrzepami krwii. Zastanawiam się, czy jest jakaś szansa aby płyn "poleciał" na dół i zapłodnił mnie. Nogi miałam szerowo otawrte. Od kilku dni odczuwam mocne bóle w piersiach. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na bank !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zapłodnienia dochodzi w innym miejscu, a nie na łechtaczce i wargach. Poza tym, serio? Dziewica w ciąży? :D Przeczytaj książkę od biologii, zanim weźmiesz się za zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytałam się wystarczająco dużo o dziewicach w ciąży - na niektórych forach nawet lekarze informują, że dziewictwo przed niczym nie chroni. Chodzi mi tylko o to, czy istnieje chociaż 1% szans na to, żeby płyn w jakiś sposób przedostał się głęboko wewnątrz pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po to do zapłodnienia jest potrzebny wytrysk głęboko w pochwie, żebyś nie miała takich rozkmin, gdyby wystarczyło trochę preejakulatu na wargach, to nie byłby potrzebny stosunek, by móc się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie ma szans zebym zaszla ? nawet 1 % ? podobno preejakulat moze byc wchloniety wewnatrz wraz ze sluzem z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma możliwości, plemniki to nie terminatory, wyluzuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie czy miesiaczka w ciazy to okej? tzn mialam stosunek i dostalam potem dwa okresy ze skrzepami tez ale przytylam puchna mi piersi i wymiotuje czy to ciaza ? jaka szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czym jest miesiączka? Jaka zapłodniona komórka by ją przeżyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno mozna miec normlny okres do 5 miesiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a świstak siedzi i zawija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro to nieprawdopodobne, to skad tyle twierdzen na forach "do 4 miesiaca nie wiedzialam ze jestem w ciazy" , "mialam normalny okres" , "zostalam zaplodniona przez preejakulat" , "jestem dziewica w ciazy" ? i skad pewnosc, ze preejakulat sie nie dostal wglab pochwy, przeciez mogl tam splynac i sie przedostac (z tego, co mowili ludzie na forach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odroznic normalny okres od tego podczas ciazy? podobno jakos mozna.... i czy te skrzepy to tez wystepuja przy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie w ciąży to nie okres. Okres polega na "oczyszczeniu" macicy, bo nie doszło do ciąży, więc nie nazywaj krwawienia okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad w taim razie twierdzenie, ze nie wiedziala ze jest w ciazy skoro to co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz byc. Ja mialam prawie identycznie I teraz mam najukochansza dzidzie na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez podpisuje sie pod pytaniem, skad wiadomo ze preejakulat sie nie dosta do pochwy z warg sromowych wew. a co do okresu, to rzeczywiscie jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodzi o nazewnictwo i nie pisanie głupot. Krwawienie w ciąży, to nie okres, bo okres ma konkretny cel, a jak organizm ma go spełnić, skoro ciąża jest? Błona śluzowa się nie złuszcza, kiedy doszło do zapłodnienia, więc nie nazywajmy tego okresem. Takie krwawienie jest zwykle skąpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przy wytrysku w środku w najbardziej płodny dzień prawdopodobieństwo ciąży wynosi jakieś 30%, gdyby miało dojść do ciąży od preejakulatu na wargach, to serio trzeba by mieć pecha, nie wiem nawet, czy medycyna zna takie przypadki, już chyba ciąża z palca jest bardziej prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ni istnieje nawet cień prawdopodobieństwa, że jestem w ciąży od preejakulatu? i na pewno nie jest możliwe, żeby spłynął w głąb pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli 3 okresy muszą jej wykluczyć ciążę ? w sensie, piszesz, ze mialas obfite i ze skrzepami, czyli nie ma szans zeby autorka byla w ciazy? mam ten sam problem. prosze nie smiejcie sie z nas - nie uczą nas w liceach (!!) o takich rzeczach. na wdż mówią, po co jest podpaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A były do tego warunki? Miałaś owulacje? Poza tym, nawet jakby Ci się - przepraszam za określenie - spuścił na tyłek i miałoby spłynąć, to też marne, a co dopiero preejakulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalny okres ze skrzepami to okres, jak się boicie, to zróbcie test i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wtedy 7 dni przed okresem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie tam nadal dziwi, dlaczego pytasz na forum, zamiast skoczyć po test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety lecze się hormonalnie, podobno wtedy nie powinno robić się testów bo moga być oszukane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam pytanie na temat tabletek anty. czy jesli bralam je jednego dnia np o 12, drugiego o 21, trzeciego o 14 itp, to czy nadal mają swoje działanie ? czy juz nie sa anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Te z krwi też? Zwykła wizyta u gina też może być przekłamana? Poważnie jeszcze u niego nie byłaś, skoro się boisz o ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pieniędzy na ginekologa, będę miała wizyte na koniec czerwca. czy mozecie mi po prostu odpowiedziec czy jest szansa bedac w ciazy od preejakulatu w opisanej sytuacji? prosze, i dziekuje osobom ktore odp wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy moj 3 miesieczny okres wyklucza ciaze w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×