Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
Nie, nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś możesz podać powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś 3 okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie nie słuchać sie osob ktore mowia (w tym moja znajoma, matka blizniakow) ze okres moze byc obfity podczas ciazy do ktoregos tam miesiaca + ze preejakulat moze splynac w glab pochwy z latwoscia ? znajoma powiedziala ze do 4 miesiaca miala normalny obfoty okres :( nie wiem juz co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, okres nie może być ani obfity, ani nie obfity podczas ciąży, bo błona śluzowa się nie złuszcza, gdy doszło do zagnieżdżenia. Czekaj na tą wizytę u gina i się nie nakręcaj. Jak wspominałam, ciąża z wytryskiem w środku to 30% szans, a z preejakulatu poza pochwą.. cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powidzcie o tabsach pliska !!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak zrobi test to zaraz bedzie że na forum wyczytała że przeciez w ciązy testy moga byc negatywne gość dziś Ja też znałam takie przypadki że moje dwie koleżanki nie wiedziały o ciązy przez 2, 3 miesiące i kazdy głosił że jak mozna nie wiedzieć i że pewnie miały okres w ciąży. Każdy kto nie miał pojęcia o tym dlaczego nie wiedziały, ale wysnuli takie wnioski i rozgłaszali to dalej. A prawda jest taka że jedna brała tabletki anty (niezbyt sumiennie z tego co wiem) a druga miała nieregularne cykle i nie zdziwiła się jak okresu nie było. Zawsze jak czytam podobne tematy to jest "a bo moje koleżanka/ ciotka, babka/ kochanka ... tak miał" nie wierz we wszystko co piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w takim razie, jak ktoś bierze tabletki anty, to i tak dostanie okresu nawet w ciąży? bo nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wyżej to do Ciebie. a Ty myślisz że możliwe abym była w ciąży w opisanej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 20 21
Chodziło mi o to, że plotka rodzi plotkę. Dziewczyna nie wie o ciązy z jakichś normalnych przyziemnych powodów, a ktoś usłyszy że nie wiedziała 3 miesiące o ciązy to pewnie miała okres w ciąży i powtórzy to dalej. Tak było w tych dwóch przypadkach moich koleżanek ze studiów. Podobnie jest z ciążą z palca itp. Co do tabletek anty to przy nich nie ma wogóle okresu tylko krwawienie z odstawienia i to o różnym natężeniu to krwawienie. Czasami może byc nawet w formie plamienia. Jest spowodowane spadkiem hormonów w organizmie i to że jest jest wynikiem odstawienia (spadku hormonów). Może w różnym stopniu wystąpić pomimo zaistnienia ciąży, bo zasada działania jest tutaj troszkę inna niż w przypadku normalnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w takim razie jesli bralam nieregularnie tabletki anty i mialam identyczna sytuacje jak autorka (lacze sie w bolu!!!) To jaka jest szansa na zajscie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×