Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szlak mnie trafia kasy nam brakuje a brat męża rozpierduje się z żoną na wakacja

Polecane posty

Gość gość
- ona ma kasę czyli tipsiara i pustak - ty gołodu/pna czyli mądra i z klasą jakie to typowe na kafe :D Obstawiam, że to jest całkiem fajna dziewczyna, która spokojnie sobie studiuje, bo ma pieniądze i wcale taka pusta nie jest jak opisujesz. Po prostu ma w życiu lżej, a jak wiadomo cudzy sukces boli bardziej niż własna porażka. Tyle żółci na nią tutaj wylałaś, że szok :o Może jeszcze ma cię przeprosić, że jej rodzice się dorobili, a twoi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci dam na te tipsy skoro one cie tak bolą :D Wbrew pozorom, nałożenie tipsów jest wygodniejsze i tańsze niż ciągłe malowanie paznokci i dbanie o to, żeby nie popękały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ona ma kasę czyli tipsiara i pustak - ty gołodu/pna czyli mądra i z klasą jakie to typowe na kafe x oj tak :D bardzo typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy sie oczywiście cieszycie że ktoś komuś czegoś zazdrości. Jakie to typowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze mamy plakac nad losem autorki, ktora jest widocznie nieudacznikiem ktory tylko potrafi jęczeć zamiast wziac sie za zycie? Czy mamy jej wybudować dom i wysłać na urlop, bo jej na to nie stac? Czy moze mamy napisac, ze zona szwagra jest okropna, zla i bez serca, bo nie chce finansować autorki? Nie, nie jest okropna tylko ma glowe na karku i bogatych rodzicow a autorka to taka jeczybula co to tylko zrzedzic potrafi i wszystkich wkoło obwiniać za swoje nieudacznictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz jak masz, bo od doopy strony zaczelas. Kto ma dwoje dzieci mieszkajac z tesciami, budujac sie? Najpierw a, a pozniej b. A Ty na odwrot. Brat meza mial wiecej farta, ale nie zazdrosc, bo dzis maja, jutro moga nie miec. Choroby itp moga sie trafic. Wez sie do roboty to tez bedziesz miala, ale juz nie tyle, bo narobilas dzieciakow, ktore musisz utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja a wy łykacie jak pelikany :D:D:D autorko super temat dla pelikanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kiedyś baaardzo mi się podobał ale wybrałam męża i tak jesteśmy lata razem. Tamten był typem casanowy ale poznał tipsiare i o świecie zapomniał. " X Taaaaaa... Powinno być tak: on mi się baaaaaaaaaardo podobał, ale ja jemu nie. On lubi atrakcyjne dziewczyny, a ja jestem brzydka, dlatego jedyne co mogłam zrobić to dać się poderwać jego brzydkiemu bratu. A teraz siedzę i zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.02 Ich dom stanął w tydzień, po 3 miesiącach wprowadzili się x Naprawdę? To raczej szybko się zawali. Nie ma czego zazdrościć. x Haha też tak pomyślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****LAMENTO podpisano: Ferdynand Kiepski Tam się nadaje autorka tematu :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typ Casanovy ale poznał tipsiarę i o świecie zapomniał? Ciekawe.... no to albo on nie jest Casanovą albo ona nie jest tipsiarą. Tak ci ciężko zgryźć gorzką prawdę? Zapewne fajny facet, który splunąć na ciebie nie chciał poznał fajną kobietę, której do pięt nie dorastasz, bo jesteś głupia i wredna więc masz klasyczny odwłokościsk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×