Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mężczyzna_Sam

Sensem życia jest walka z złem

Polecane posty

Dopóki człowiek walczy ze złem, ma szanse zostać zbawionym. Celem ziemskiej wędrówki jest powrót do Boga, aby zjednoczyć się z Nim w miłosnej komunii trwającej wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaliśmy wygnani na ziemię na "chwilę". Kto wytrzyma tę chwilę pokładając ufność w Bogu i walcząc ze złem, ten otrzyma nagrodę wieczną w Niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wg twojej teorii mogę też zabijać i ogólnie być sukinsynem, bo na tym świecie nie da się żyć będąc dobrym i pokornym, tak to jedynie mozna byc frajerem i zerem na dnie drabiny społecznej zwanej dżunglą, wygrywają tylko skuuhwysyny, socjopaci idący do celu po trupach bez zasad i bez litosci, zatem żeby wygrywać ze złem i takimi złymi bezwzględnymi ludźmi trzeba byc jeszcze większymi gnojami niż oni. I to ma sie niby podobać Bogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę Sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba przede wszystkim walczyć z kobietami, bo one promują wszystko co złe, materializm, konsumpcjonizm, windują złych facetów do góry, już od podstawówki robią im zadania, by w dorosłości dawać im spuszczać z krzyża. Podziwiają kryminalistów, gangsterów. To kobiety odpowiadają za 90% zła na świecie, bo faceci je czynią, gdyż to imponuje kobietom, gdyby nie dawały za to doopy, to żaden facet, by tego nie robił, bo odciąlby się od z*********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zło jest wtedy, jak ktoś kalemu ukraść krowę. dobro, to jak kali komuś ukraść krowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arab ma nagrodę w niebie, weźmie sie wysadzi, potem w niebie j.bie, j.bie, j.bie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neo został przebudzony przez morfeusza ale i tak miał przewalone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest. mężczyzno_ Sam skąd te przemyślenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×