Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zszokowany

Zazdrość

Polecane posty

Gość Zszokowany

Witam wszystkich . Mam na imię Marcin 26 lat . Na początku chciałem zaznaczyć , że jeszcze 2 miesiące temu byłem prawym facetem . Po prostu tak wyszło , nie śpieszyło mi się z tym . Skupiłem się na ukończeniu studiów , na poukładaniu sobie pewnych spraw . Również jako prawiczek czułem się facetem i nie wstydziłem się tego , że byłem zielony w sprawach seksu ( myślałem , że nadal jestem ) . Poznałem bardzo ciekawą kobietę . Ma 27 lat . Było przyjęcie u mnie w domu , świetnie razem się bawiliśmy , rozmawialiśmy ze sobą . Nie zostawiała mnie samego nawet na 1 minutę . Po skończonym przyjęciu została u mnie na noc . Uprawialiśmy sex . Wszystko pamiętam , nie byłem jakoś mocno zalany gorzałą , żeby pójść spać lub nie pamiętać co wyprawiałem w łóżku . Oczywiście na przyjęciu rozmawialiśmy o wszystkim . Powiedziała mi , że miała chłopaka . Powiedziała mi również , że nie jest doświadczona w sprawach seksu .Nie powiedziała mi wprost czy uprawiała z nim sex czy nie . Raczej tego się nie dowiem , nie chce jej sprawiać przykrości . Poza tym nie jestem typem faceta , który chciał mieć dziewicę i dostaje jobla bo nie może jej znaleźć . Jest bardzo atrakcyjna i inteligentna . Ja jej również powiedziałem , że jestem prawiczkiem . Serio nie wstydziłem się tego . Moi znajomi wiedzieli o tym . Czasami na chama próbowali poznać mnie z jakąś larwą , ale niestety słysząc kobietę z IQ 50 odrzucało mnie to . Tak jak pisałem zrobiliśmy to . Oczywiście życie potoczyło się tak , że jesteśmy teraz razem i jesteśmy szczęśliwy . I teraz chciałem przedstawić mój problem. Pewnego dnia powiedziała mi coś bardzo dziwnego . Powiedziała mi , że byłem bardzo dobry w łóżku , i że nie spodziewała się , że będę tak dobry skoro byłem prawiczkiem . Ja się cieszyłem , że zrobiłem dziewczynie dobrze , że nie spanikowałem i się nie stresowałem. Może i ten alkohol na imprezie i ta rozmowa z nią bardzo mi pomogła . Oczywiście jestem zadowolony , że spełniłem jako prawus jej wymagania . Ale od jakiegoś czasu mam pewien problem . Dziewczyna mówi mi , że to nie możliwe abym był prawiczkiem . Powiedziała , że w łóżku zachowałem się jak dojrzały , pewny siebie facet . 0 zdenerwowania , 0 problemów z erekcją . Byłem naprawdę delikatny , przytulałem ją , pytałem czy robię dobrze . A ona nie chce mi uwierzyć , że byłem prawiczkiem . Mówi , że jest o mnie zazdrosna . Ja się pytam dlaczego . Przecież nie miałem przed nią innych kobiet . A ona często mi mówi , że jest zazdrosna o to , że dałem siebie innej dziewczynie i to na innej kobiecie wytrenowałem tego "skilla" w łóżku . Dlaczego tak jest ? ktoś miał podobny przypadek ? przecież to ja powinieniem być zazdrosny o to ,że miała chłopaka , który prawdopodobnie coś z nią robił . Na pewno nie była dziewicą , nie było krwi , jej ruchy były bardzo naturalne i wiedziała co robi . Na pewno posiada jakieś doświadczenie . Byłem zdziwiony kiedy powiedziała mi , że miała pierwszy raz sex oralny . Nigdy wcześniej nie zrobiła nikomu loda , i nikt przede mną nie zrobił jej dobrze językiem . Dlaczego jest o mnie zazdrosna skoro byłem prawiczkiem ? Dlaczego kobieta jest zazdrosna o nie doświadczonego faceta , która sama przede mną miała kogoś , kto ją rozdziewiczał z i z którym prawdopodobnie spała ( nie powiedziała mi o tym w prost gdy pytałem , powiedziała tylko to " my kobiety mamy wiele sekretów o których wy się nie dowiecie/ lub nie możecie wiedzieć ) . Pytam i kobiety i mężczyzn o to bo to dotyczy obojga płci . Pozdrawiam . Mam nadzieję , że trafi się osoba , która podejdzie na poważnie do tematu . Akurat jestem osobą , która ma dystans do siebie i nie będzie mi przeszkadzało jeżeli ktoś zacznie żartować . 3majcie się mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×