Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bawił się moimi uczuciami teraz to widzę

Polecane posty

Gość gość
tak,właśnie tak :D to babskie forum spierdzielaj stąd męska cipko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Tak. Zagadywal dotykal. Nawet widywalam go w tym samym sklepie i o tej samej godzinie przede mna. Moze przypadek. A moze chcial sie dowartosciowac. Jak to oni maja w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jej i tak wszyscy zdechniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec dziewczyny zabawmy sie ich uczuciami skoro tak graja manipulanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dziewczyny,zemscimy się na nich???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak zemsta przelećcie nas jak burego kundla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie i nie mam juz zdrowia na zemsty. piertttole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zemszcze. Będzie słodko...lecz nie dla niego :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn odbierzmy cala swoja uwage tym narcyzom. To jest najgorsza kara. swoja uwage podarujmy komus innemu. Uwodzmy i zostawiajmy skoro tak z nami pogrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Ten moj chcial zeby go wielbic. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość79
Ech.. Ja postanowie ubarwic watek moja historia. Ja po 30tce, rozwodzie, bez dzieci. On po 40tce, jak twierdzil wolny pracoholik. Poznalismy sie na czacie. Pelna kultura przez 2 tyg rozmow tel. W pracy, wieczorem. W ten weekend bylo spotkanie. Jak w morde strzelil poszlabym z facetem od razu do lozka..tak mi sie spidobal. Wysoki, dobrze ubrany..ale wiadomo udawalam cnotke. I wiecie co?? Wieczorem telefon z nieznanego numeru. Glos kobiety: widziala sie Pani dzis z moim mezem, jestesmy w trakcie rozwodu, chcialam ostrzec Pania przed tym czlowiekiem. ZBARANIALAM. Podziekowalam za telefon. Przeprosilam za niewiedze. Ja pier... Maja ogromny majatek do podzialu i pewnie detektyw jezdzil za nim .. I tak oto stalam sie niechlubna gwiazda. Wyobrazacie to sobie? Zaluje, ze wycofano z dowodow osobistych wpis o zonie czy dzieciach, bo jak teraz tych chlopow demaskowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
To mogla byc sciema z ta zona. Bo niby skad mialaby numer. I tylko jedno spotkanie. Dobrze ze jedno. Masz szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe miałam podobno historie :-P umowilam się z. chłopakiem z internetu. Powiem szczerze ze nawet mi się spodobał ale okazał się niższy trudno pojechalismy na pismo ale nie wychodzilismy z samochodu hehehe. Nic nie było normalna luźną gadka bez macanek i dotykania. Chyba po 2 dniach rano zadzwoniła do mnie jego dziewczyna ibpyta się czy spotkała się z panem x ja ze tak a ona ze jest jego dziewczyna i ze noo w sumie juz nie jest. i ze siedzi kolo niej czerwony jak burak i przerasza ja :P aja po wiedziałam ze o dziewczynie nie miałam pojęcia. i powiedzialam ze współczucie takiego chlopaka . niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Pewnie trafiłyście na faceta drapieżcę, wyczuł słabą jednostkę którą łatwo zmanipulować i się zabawił jej kosztem. Niestety w tych czasach trzeba mieć silną osobowość albo przynajmniej dobrze takową udawać bo inaczej inni cię zniszczą i wykorzystają. Będą się dodatkowo cieszyć widząc twoje cierpienia. " 100% racja tacy faceci to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Tak. Oni sie ciesza z cierpienia. Jak nam sie cos nie wiedzie i zauroczenie dalej trwa. Tak robia niedowartosciowani faceci. Laduja sie czyims kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość79
To byla jego zona, badz stala partnerka. Sprawdzilam, ze kiedys zadzwonil do mnie z tego numeru poznym wieczorem. Do tego on wczoraj, jak gdyby nigdy nic, zadzwonil do mnie. Zaczal od flirtu. Ach i jeszcze jedno!! Zapomniam dodac najwazniejsze! Podala jego inne imie, ale za chwile dodala ze posluguje sie innym drugim imieniem. Zadalam mu wiec pytanie, z kim rozmawiam? On potraktowal to jak zabawe i myslal ze flirtuje.. Powiedzialam mu wprost, ze zadzwonila do mnie jego zona. Ze zasluguje na przeprosiny. Postaral sie. Przeprosil. Powiedzial, ze sa w separacji ale nie wiedzial o inwigilacji.. Jezu swiat oszalal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość79
Zapewne ma teraz pelne gacie, bo zona do dzielenia majatku i orzeczenia o winie szykuje ostre dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh bedzie sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
79..a jakie to drugie imię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( smutne forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA moja 😴 za szybko się wkręciła tak szybko ze nawet nie spotkaliśmy się na żywo bo mnie spłoszyła :o.. desperatki siedzące na dopie odstraszaja :( niby ladne i powabne ale nic nie robia by miec szczescie tylko licza ze samo przyjdzie :( a jak ucieknie bo czuje strach to wina tego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam dokladnie to samo. zonkos mnie rozkochal, za aa ******* a jak chcialam powtorzyc ten super sexik to zwial nie chcial.2 razu.. zobaczyl ze sie w nim bujnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co poznałeś ją przez neta że nie widzieliście się na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj mialam dokladnie to samo. zonkos mnie rozkochal, za aa ******* a jak chcialam powtorzyc ten super sexik to zwial nie chcial.2 razu.. zobaczyl ze sie w nim bujnelam x a ty latałaś jak głupia i go szukałaś. pamiętam, bo byłem tam he he a później wydzwaniałaś do niego i za każdym razem jego żona odbierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 18:44 Po to diotko,ze nad niektórymi uczuciami nie da się zapanować min.nad miłością. Jesteś tak ograniczona ze chyba tego nie zrozumiesz... z reszta co ja będę świni o gwiazdach oopowiadać. xxxxxxxxxx Sama jesteś ograniczona idiotko skoro zakochujesz się w żonatym i jak typowa świnia kwiczysz, że to wina faceta, bo ci kilka razy cześć powiedział i zapytał co tam słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś idź się leczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłop
uwielbiam czytać ten skowyt i płacz głupich idiotek, baby ale wy jesteście durne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×