Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zgodzić się na trójkąt z parą?

Polecane posty

Gość gość
właśnie takie spontany są najlepsze. My też mieliśmy taką noc. W głębokiej nocy wyszłam w stringach na balkon hotelu, przekonana że balkon jest tylko nasz i że o tej porze nie ma nikogo. A zastałam migdalącą się z boku parkę z sąsiedniego pokoju. Oczywiście chciałam się wycofać, ale tamci zaprosili żebym sobie nie przeszkadzała, jednocześnie obydwoje skomplementowali moje piersi. Oparłam się swobodnie o barierkę, przodem do pokoju i gestem zapraszałam swojego pana żeby przyszedł. Przyszedł i zaraz wszyscy razem poszliśmy do ich pokoju. Tamta - jeszcze na balkonie zrobiła fajny gest pokazując szparkę bez zdejmowania majteczek - wślizgując materiał między srom. Po czym zdjęła majteczki i koszulkę. Do pokoju wkroczyła już całkiem naga. Myśmy zrobili to samo wrzucając nasze ciuszki do swojego pokoju. Zabawne było być całkiem nago, bez niczego pod ręką do założenia w towarzystwie obcych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

My z mężem mieliśmy sex z inną parą na wczasach.Chodziliśmy z mężem na nagą plażę lubie się opalać nago tak samo mąż.Tam obok nas zawsze rozkładała się młoda para byli zgrabni i fajni mili.On przyglądał mi się z baczną uwagą i pewnego dnia spytał czy poznamy się trochę blizej przy jakimś alkocholu było by fajnie.Spotkaliśmy się u nich w pokoju hotelowym z widokiem na morze.Było przyjemnie,rozmowa o wszystkim i o niczym i w pewnym momencie padło pytanie a co by było jak byśmy się rozebrali do naga i zaczeli się kochać razem.Wydawało mi się to bardzo głupie i bez sensu ale moim marzeniem było żeby się pokochać w takim układzie.Mąż popatrzył na mnie ja na męża i razem zdjelismy z siebie ubrania i oni też.Byliśmy wszyscy nago popijalismy alkochol rozmowy zeszły na temat seksu.Nasi nowi znajomi włączyli cicho muzykę i zaczelismy tańczyć.On poprosił mnie a mąż jego żonę w trakcie tańca on delikatnie zaczął mnie obmacywac jego penis robił się coraz twardszy i czułam go na swoich udach aż wzięłam go między uda wtedy zrobił się bardzo twardy i sztywny podniósł mi nogę i włożył mi go.Poczułam gorący prąd jaki mnie przeszedł ale on delikatnie poruszał się we mnie.Kontem oka spojrzałam na męża oni leżeli na dywanie i byli w trakcie seksu ona siedziała mężowi na penisie i mocno pracowała,on dalej mnie brał na stojąco.Potem poszliśmy na kanape tam mnie położył i dalej się kochalismy.Trwało to może jeszcze kilka minut jak się chłopak spuśćił pozwoliłam mu by trysnoł mi w cipce.Potem siedzielismy i opowiadalismy o naszym seksie i że jeszcze raz musimy się spotkać ale zrobimy to jeszcze parę razy dziś.Układy się zmieniały ja z mężem i on ja z nią maz ona i on itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wczasy to fajny czas i okazje na demoralizację. Za nic bym nie przypuszczała że będę zdolna do swobody w seksie. Ale mała miejscowość przed sezonem, pusto i takie to było zupełnie naturalne wystawić na słoneczko więcej ciałka niż w normalnych warunkach. Wyszło że w pobliżu druga parka podobnie i okazało się że mieszkamy w tym samym pensjonacie. Zgadaliśmy się i wieczorem spędzaliśmy czas wspólnie. Trochę sobie za mocno opaliłyśmy piersi i panowie zaproponowali żebyśmy zostawili je swobodne na wierzchu z ratującymi balsamami. Na plaży byłyśmy w stringach więc naturalne było tak być też wieczorem. Po jakiś drinkach nie pilnowało się wszystkiego i wesołe komentarze jak którejś stringi się wśiznęły i szparka zrobiła kuku. Wtedy apnowie zażądali stanowczo żebyśmy je zdjęli i jutro na plaży też były zupełnie nagie. Śmiałyśmy się i nie zgadzały, ale nas rozebrali i jak to określili - dla zdysyplinowania - szybko przelecieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×