Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet unika seksu po 10 dni, co robić?

Polecane posty

Gość gość
Podobno w piekle ci co zaznali za zycia rozkoszy w postaci seksu, to tam beda gwalceni cala wiecznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no tak, bo autorka ma 16 lat i z seksem powinna zaczekać, aż pochodzą za rączki przez jakieś 1,5 roku. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia ma dzieciarnia, która o prawdziwym życiu nie wie nic Wiesz,faceci są różni i każdy ma inne oczekiwania. Nie znasz autorki i nie wiesz,czy swoim zachowanie nie zniechęciła do siebie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że celowo rozpoczyna kłótnie by właśnie tego seksu nie było. Przez to ze widzę, że on nie ma ochoty sama przestaje mieć ochotę na cokolwiek. Kłóci się odwraca plecami i zasypia a przez kolejny dzień nie odzywa się słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jest z nim coś nie tak, albo Cie nie kocha. Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
wiesz , przypadki są rozne , ale podejrzewam ze koleś ma jakis problem emocjonalny.. Tzn moze spi 3 godziny dziennie albo ma kompleksy tzn krzywego członka wygiętego w dół czy coś tam .. Sa takie przypadki ze podczas erekcji penisy sa skierowane w kierunku ziemi czyli odwrotnym na pewno problem nie jest w tobie ale jesli to są kompleksy to róbcie to przy zgaszonym swietle , w nocy moze wtedy sie przełamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja nie ma żadnego sensu po co z nim w ogóle jesteś? przecież to porażka nie facet Wg mnie to najprawdopodobniej gej, który nie znosi nawet siebie samego i szuka parawanu dla otocznia i dla siebie, żeby sobie udowodnić, że jest "normalny" i ma dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ołówek loszko a co ty wiesz o facetach? Normalny facet nie będzie stroil fochow ani uciekał od seksu tylko sam "atakował". Zwłaszcza jeśli już jest w związku z tą kobietą, to można przyjąć że mu się powinna podobać,podnieca go i coś do niej czuję skoro z nią jest. To dobry, ale za czym niby ma czekac!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
jedyna moja rada - podejdz do niego w nocy nie rozpinaj mu spodni w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma do ciebie obrzydzenie. Ciężko mi powiedzieć dlaczego. Na pewno nie podobasz mu się już. Ciekawe czy naprawdę jesteś atrakcyjna, czy tylko tak Ci się zdaje. Nie wiem po co chcesz z nim być po takich słowach. Sprawa jest chyba jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego nie bedzie,nawet sie nie ludz. Bedziesz coraz bardziej sfrustrowana i nieszczedliwa a poczucie wartosci spadnie do 0. Ja wczoraj zakonczylam 2-letni zwiazek,ostanie pol roku bez seksu i ogolnie zadnej "aktywnosci" fizycznej,do tego rowniez doszly inne problemy jak chocby jego wybuchowy charakter.Ale brak kontaktu fizycznego zawazyl na wszystkim.On sie zupelnie mna nie interesowal,ZUPELNIE!Wychodzilam wieczorami z lazienki,wymyta,pachnaca,naoliwkiwsna,puszyste elosy,itd. a on sie nawet nie zainteresowal,nawet nie dpojrzsl na mnie o zadnym dotyku nawet nie mowiac. Mam 30 lat,jestem zgrabna,zadbana,bardzo sie podobam facetom,ciagle slysze,ze jestem piekna i chca sie ze mna umawiac.Zrobilam kilka operacji plastycznych,bardzo dbam o siebie. Ale co z tego?Czuje sie obecnie jak najbrzydsza kobieta na swiecie,jak niewarte dotyku brzydkie gowno.Tak wplynal na mnie ten zwiazek. Autorko,chcesz tego samego? Wlasnie pakuje swoje rzeczy,musze sie wyprowadzicbod niego,zaczynam nowe zycie i jestem bardzo szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolie 152 dziś jedyna moja rada - podejdz do niego w nocy nie rozpinaj mu spodni w ciągu dnia xxx porady debila, do tego brzydkiego, z małym i krzywym wackiem, prawika, który innym będzie doradzał jak się bzykać :D nie, no wyborne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
jakiego debila ? dEbil to jestes ty cieciu ja jestem królem mocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze 1 możliwość oprócz geja,impotent i prawika bez doświadczenia. Może pracuje fizycznie 12/h na dobę i po przyjściu z pracy już jest wykończony, do tego stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to robić? zamień się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, zgadzam się z gościem wyżej. Facet chce spokojnego życia, jest zmęczony, a ty autorko strzelasz fochy, bo nie chce seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce spokojnego zycia to niech bedzie singlem.Ale on zapewne chce miec sprzataczke i kucharke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę Ci zakończyć związek :) wybieraj zerwać w zgodzie i układać sobie życie czy po jakimś czasie burzliwe rozstanie bo Cię zdradził. Tak się normalny facet nie zachowuje. Jak może chłopak do dziewczyny powiedzieć " Jak Ci nie pasuje to szukaj sobie innego"? Chore moim zdaniem. Zakończ ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zwiazek.Zostaw go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×