Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów województwo opolskie

polska wprowadziła pięćset złotych na dziecko a dalej narzekacie

Polecane posty

Gość Namysłów województwo opolskie

Czego wy jeszcze chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessinthesky
Przecież to z podatków idzie, a nie z kosmosu. Ludzie płacą na nie swoj****chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nawet w Niemczech czy Szwecji idzie z podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 1 kwietnia po wprowadzeniu pięćset złotych na dziecko polska stała się unijnym liderem w polityce prorodzinnej i od 1 kwietnia wydaje 4 procent PKB na politykę prorodzinną przy średniej unijnej 1,7 procent polska na politykę prorodzinną wydaje po Francji Słowenii i Węgrzech najwięcej w UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps polskie świadczenia pięćset plus są jedne z najwyższych w UE na 28 krajów UE polskie świadczenia są 11 najwyższe w UE w Austrii wynoszą 100 euro czyli czterysta złotych we Francji około 140 Euro czyli około pięćset dwadzieścia złotych a tam jest drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Obecnie poszukujemy osób do programu telewizyjnego na temat "Pomóżcie zmienić moją mamę" - program będzie o córkach, synach, nastolatkach, którzy chcieliby coś zmienić w swojej mamie, na przykład wygląd, zachowanie, sposób ubierania się lub cokolwiek innego. Jeśli masz taką sytuację - jesteś córką, synem lub mamą, albo znasz kogoś, kto w takim programie chciałby wziąć udział - pisz do mnie - zadzwonię i opowiem Ci o szczegółach. Mój mail wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam i czekam na Twoją odpowiedź, Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index w skrócie HDI jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów i 187 wziętych w rankingu i polska wg banku światowego jest zaliczana do krajów bogatych i do jednych z Najbogatszych krajów świata polska wg PKB na osobę jest na 47 miejscu na 193 kraje wzięte w rankingu czyli jest 47 najbogatszym krajem świata polskie PKB na osobę jest dwa razy wyższe niż średnia światowa polskie PKB na osobę wynosi 27 300 USD na osobę a średnia światowa to 13 250 USD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13:26 poczytaj o mieście namysłów na Wikipedii i zobacz zdjęcia na grafice to jak to zrobisz to sie zastanowię Jak w moim Nicku w tym temacie pisze Namysłów jest miastem na Opolszczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie wreszcie narzekać nie było pięćset złotych na dziecko to narzekaliście że nie ma jak już wprowadzili i teraz są pierwsze wypłaty to dalej narzekacie tak źle a tak jeszcze gorzej to czego byście jeszcze chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było bodajby po 200 ale na każde dziecko a nie tylko dla rozpłodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ty durniu od Namysłowa! zamiast wypisywać bzdury o dobrobycie, to wez się lepiej do roboty pasożycie - bo twoi starzy takiego darmozjada muszą utrzymywac.... G****o jesz i gowno wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest dobrobyt bo żyjemy w bogatym kraju nawet dzięki pięćset złotych na dziecko dla najbiedniejszych rodzin podniósł się poziom życia i ps jest w Polsce dobrobyt zauważ ile w górach nad morzem na mazurach jest turystów gdyby nie było dobrobytu to by nie wyjeżdżali i w byle jakim markecie nawet w Namysłowie jest pełno ludzi i pełne wózki towarów kupują spójrz na wyposażenia wnętrz nowe domy czy auta zobacz ile osób jest w centrach handlowych i jakie rzeczy kupują zobacz w byle jakiej szkole jakie dzieci mają smartfony czy tablety jest w Polsce dobrobyt nawet żeby wziąć kredyt trzeba jakieś określone dochody osiągać i to że polska jest wysoko rozwiniętym krajem nie znaczy że każdy obywatel jest bogaty w każdym kraju nawet w USA czy Niemczech też są osoby żyjące w skrajnej nędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak siedzisz na Internecie to też korzystasz z dobrobytu i ps polska jest w czołówce pod względem marnotrawstwa żywności to raczej świadczy o dobrobycie bo w biednych krajach np krajach Afryki czy Azji ludzie żarcia nie wyrzucają my jesteśmy bogatym krajem jeszcze nie jak Niemcy czy USA czy Francja ale i tak jesteśmy jednym z bogatszych krajów świata zobacz też ile Polaków za granicę na wczasy wyjeżdża jesli tego wszystkiego nie widzisz to chyba ślepy jesteś doceń to co mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasożycie! do roboty! śmieciu jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoi starzy pewnie sobie żyły wypruwają, a ty leniu śmierdzący zamiast im pomóc, to tylko żresz i siedzisz tu 24 godz. na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps w Polsce osoba płacąca składki ma darmową opiekę medyczną w Polsce też jest darmowa edukacja mieszkania socjalne opieka społeczna i jadłodajnię i przytułki dla bezdomnych W Polsce osoby korzystające z opieki społecznej mają też pomoc kilka przykładów z mojej okolicy znam dzieci tych osób mają darmowe obiady w szkole różne paczki żywnościowe zapomogi finansowe a latem za darmo wyjeżdżają na kolonie bo opieka im to finansuje doceń to co mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że jesteś podobny do FERDKA KIEPSKIEGO? Wypisz , wymaluj Ferdek... czyli JEŁOP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam iść do pracy do Namysłowa? Mieszkam 15 km od Namysłowa jest tam dużo pracy i mnóstwo Ukraińców i oni nam prace zabierają dużo znajomych z Namysłowa skarży sie na tych pasożytów bo oni oszukują i wiadomo że pracodawca ich prędzej przyjmie bo im mniej zapłaci nawet jak im tysiąc złotych zapłaci to i tak zarobią trzy razy więcej niż u siebie na Ukrainie Namysłów jest miastem na południowym zachodzie polski niedaleko Opola i Wrocławia 500 km od Ukrainy czemu oni sobie nasz dolny Śląsk (namysłów też jest na dolnym śląsku) wzięli co nie mogą pracować na wschodzie polski tam z ukry mają bliżej mogliby np w Rzeszowie pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS ja oglądam kiepskich wszystkie odcinki znam to jedyny serial który lubię bo nagrywają Na Bielanach wrocławskich pod Wrocławiem Bo Z Namysłowa do Wrocławia jest 60 km ja mam 75 km do Wrocławia bo mieszkam 15 km od Namysłowa do Wrocka ostatnio kilka razy w miesiącu jeżdżę kiedyś jeździłem rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno co ja na to poradzę że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem :D nie jestem jełopem bo nie pije piwa bo nie lubię żadnego alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS serialowa Halinka z kiepskich miała męża (Buksakowskiego) z woskowic Małych w gminie Namysłów około 11 km od Namysłowa ja do woskowic Małych mam 4 km a do Namysłowa (Namysa w skrócie) mam około 15 km w Woskowicach małych jest zakład odwykowego leczenia alkoholowego Zola w skrócie tam Marzena kipiel sztuka (Halinka z kiepskich ) leczyła i tam poznała w Woskowicach jednego z mieszkańców buksakowskiego i potem sie pobrali i wzięli ślub on kilka lat temu zmarł ja go nie znałem ja w Małych Woskowicach prawie nikogo nie znam kukiz też tam się z alkoholizmu leczył niedługo Andrzej grabowski czyli Ferdek kiepski odwiedzi Namysłów bo w Namysłowie będą jak kilka razy do roku co roku kabarety i przyjedzie jadę teraz do Namysa bo starzy jadą na zakupy i sprawy pozałatwiać ja też sobie chce coś kupić mamy tam dwie galerie handlowe na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcom i uchodźcom też należy się 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezły interes, socjaliści zafundowali dzieciakom w przyszłości harówke na coraz większe długi państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni emerytom zabrali.... waloryzacja co roku po 3 złote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dla emerytow to powinni krematoria od razu pobudować.... cale życie pracowali, a teraz już są nie potrzebni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dla emerytow to powinni krematoria od razu pobudować.... cale życie pracowali, a teraz już są nie potrzebni... x i gdzie są pieniądze emerytów? skoro kiedyś pracowali to znaczy że powinni mieć pełne konta z odłożonych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez co wy! Tak jak u nas dba się o emeryta, to nigdzie.... Wysokie emerytury, darmowe leki, opieka Rydzyka... czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emeryt zadowoli się mirabelką i szczawiem - taki wybujały ten szczaw aż slinka cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×