Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Kciuk stara torbo co dziś żarłaś , lebiodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kciukiiem
Dzisiaj jadłam naparstnicę :) Mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, pogodzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk w głupocie chwilami dorównuje noxelii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
Nie pogodzone. Zlozcie jej życzenia, ma dziś urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prędzej czy później będziecie znowu pogodzone, tak od lat jest, a to tylko dowodzi twojej glupoty, dorosła osoba a zachowuje sie jak gimbusiara jakaś, no dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dno to ty, bo niezmiennie od lat jarasz się tymiIjak to mówisz gimbusiarami iImarnujesz czas, by to tu magl0wac. A my choć coś razem przezylymsmy, spotkalysmy się, te kłótnie to Pikuś. Taka różnica. :-) miłego dnia, mule denny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem, wypier/dalaj stąd i nie wracaj, dopóki Noxa się nie pojawi. Ty jesteś tu tylko akcesorium komplementarnym wobec głównej gwiazdy topiku, prawdziwej zabawy dostarczasz tylko wtedy, gdy kompromitujesz się razem z nią 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem wypad ogrzyco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak0s nie marzę o tym, by być główną bohaterką. Marny prestiz grać główną rolę byle gdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grasz rolę drugoplanową, bo twoja bohaterka jest chu/jowa i nudna. Nie ma to jak Noksia i jej jazdy oraz kompromy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk pochwal sie jak schudłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukim
schudłam 10 kg ze 120 do 110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczny tłum. Ech. Lecę dalej. Maglujcie , bo i tak nic innego nie macie do roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem stodołę stolcową po lebiodzie pokazuj ale już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukim
Ja magluję właśnie doopą deskę klozetową, bo cisnę kloca a on nie chce wyjść i zaraz rozsadzi mi jelito, taki jest wielki. Do tego mam mega gazy i Maciej już stracił od nich przytomność. Pomocy! Jak się wysrać i porządnie wypierdzieć przy takim zatwardzeniu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukim
No i w końcu użyłam przepychaczki do klozetu, włożyłam ją odwrotnie do kibla, usiadłam na niej, poskakałam doopskiem i w końcu gówienko wyszło :) a po chwili przepychaczka się złamała, ale to nic, ważne że nie mam już tego potwornego stodołowatego stolca w oddbycie :) jeszcze tylko wydalę wszystkie gazy i będzie git, tylko nie wiem, czy sąsiadów nie potruję :) prrrrrrd och jak super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem za dużo lebiody to potem sra i całą oborę ze stolca wydali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukim
No i nie jest jednak tak różowo :( zapchałam kibel tym mega-stolcem i dodatkowo poprzez pierdzenie do pełnej muszli spowodowałam obryzganie mojej doopy klocem własnej produkcji, teraz nie mogę spuścić wody, bo woda z gówienkiem się wyleje na podłogę. No nie. Maciej mi nie pomoże bo dalej leży podtruty w pokoju. Ale jak się obudzi to dam mu osranej doopy, chcę być tak sławna jak Noxa, a brudny anal w tym bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stodoła na fiutku Macieja to coś więcej kciuczku niż brudny anal Noxy :) Kciuk będziesz sławna ale nie jedz tyle lebiody bo naprawdę zamiast w domu będziesz mieszkać we własnym kale ze swoich stodół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
Hihi, Kciukens, masz widzę podobne przygody jak ja. :) Też mam często zatwardzenia, walę stodoły stolcowe i purtam jak opętana, ale Wit się tym nie truje, wręcz przeciwnie, bardzo to lubi. Nałogowo wręcz wącha moją Krainę Sraki, do tego lubi wkładać tam penisa, gdy mam ją nieumytą po sraniu, a mam zawsze, bo myję tylko w ostatnią sobotę miesiąca i to tylko wtedy, gdy strąki przeszkadzają mi w chodzeniu ;). Purt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukens
Poszedł właśnie purt stulecia, muszla pękła na pół, całe gówienko się rozlało na podłogę. Maciej będzie niezadowolony, bo mnie to w sumie odpowiada takie stolcowe środowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
Hihi, ty lubisz stolec, więc będziesz miała w końcu wymarzoną brązowo-czarno-żółtą wykładzinę kupną w podłodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuczkiem maryjnym po lebiodzie wali tylko obory stolcowe 50 kg kupci z pupci :) Maciejaszek zasadzi paffendorfa i też się posra po paprykarzu szczecińskim którym go karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
Kciukens, musimy umówić się na grupowe purtanie. A może nawet zawody w purtaniu i sraniu na czas lub na wagę. Zrobimy dwie drużyny: ja i Wit oraz Ty i Maciej. Albo Koński, jeżeli wolisz purtać i srać z nim :). Zobaczymy kto wygra ten kupowy pojedynek. :) Purt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukens
Dobry pomysł, Noxelko :). A może odtworzymy sceny z 2 girls 1 cup przed naszymi mężczyznami, co? ;) U mnie i u ciebie kupy w duupie zawsze pod dostatkiem, więc na pewno jej nie zabraknie, a po lebiodzie i paprykarzu bojanowskim wrażenia smakowo-zapachowe mogą być niezapomniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukens
Purt! I zatrzęsła się ziemia, a ptaki pospadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk i koński jako Scatrina i Fetishezzo :) W Bojanowie wybuchnie bomba nuklearna a w promieniu 5000 km będzie się unosił dym z ich doopska a zamiast deszczu z nieba zlecą stodoły stolcowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukens Scatrina
O tak, Scatrina to moja nowa ksywa :) :D. Purtelia, cho no do Bojanowa, zrobimy sobie purting i wysring party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purtelia
Och, Scatrino, a dasz mi popurtać w swój wspaniały materac czeskiej firmy PURTEX, który miał nie żółknąć od purtów a już podobno jest cały żółtobrązowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×