Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idolka noxy

N jak noxa

Polecane posty

Gość gość
Noxia przyrządza Zgnitowi ryż stolcowy na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi i kupę z piekarnika przyprawioną rzygami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scatrelia i Scatrina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scatrina Kciukowa to nawet miód z uszu konserwuje w słoikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*konsekruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
Takie to ani śmieszne ani żadnee. Ile macie lat, autorzy tej żenady? Czasem się trafia tacy, po których płacze ze śmiechu pół godziny [ tekst o motorynce zna już każdy mój znajomy :-D] , ale to to to powyżej. Niesmieszny ten blazenek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukelia, co tam u Noxeliny, masz jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślisz, że coś ci powiem, to nie siedź tyle na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka 37
maryjo twuj narzyczony ochydny przy mym grzes w jaki kolor dalas se pokuj w mieszkanie babo ja w szaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymanowska seks analny
Kciukiem jak zwykle jepnięta, wywaliła szczegóły o tym jak Koński posuwał Noxelię w stolec w nieumytym tyłku, gdy obok łóżka parował jej rzyg, a teraz się dziwi, że ludzie pytają ją o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuczkiem maryjnym a jak ci się podoba nowa ksywa SCATRINA ?? Dawaj lepiej nowe newsy i wpomóż serial a nie stodoły stolcowe walić w słoik wstydź się dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błazna Bojanowskiego to ty z siebie od lat robisz w tym serialu :D Przykład : Noxelina lana przez zgnita a ta pier/doli że z kaczpy jedzie jej kutrem albo o sraniu po jarmużu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym sraniu pojarmuzu, to wy durnie na okrągło nawijacke. Słowa w tej prostackiej kwestii nie wymienilam w przeciwieństwie do was. Mówiłam tylko o jedzeniu jarmuzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukelina, ile razy w roku robicie z Maciejem seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o tym że ci wali z kaczpy jak z kutra w czasie okresu to już ty pisałaś i pamiętam to dokładnie, smrodziucho z grzybicą pochwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, n9e pisałam, a to, że nie potrafisz zrozumieć tekstu, który czytasz lub interpretujesz po swojemu, czyli na moją niekorzyść. Wali mnie to :-) Uciekam, podobno maslaki wybily, zatem ja podbijam dziś zielony ogród. Pa, zalosne blazenki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk nie przejmuj sie tymi oblechami. Jeszcze tak niskiego poziomu tutaj nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maślaki ci doopskiem Scatrino wybiły bo się znowu nażarłaś locho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie było. Najgorzej jak prostactwo łączy się ze znikomym polotem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naczel przechodzi samego siebie w debiliźmie, kilka stron piertolenia o sraniu, no cóż, to jego poziom :) idę na rower, piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda? Ja już z utesknieniem czeka za jesienia. Szaruga, słota,blotem, zimnem. Teraz tylko szybciutko do lasu, tam nie swieci i jest ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kciuk, pogoda jest piękna, maj to najpiękniejszy miesiąc, wszystko pachnie i jest zielono, natomiast ty jako typowa ogrzyca lubisz błoto ciemno smród brud i ubóstwo :) każdy zdrowy człowiek cieszy się gdy jest słońce, piękna pogoda, drzewa ptaki itd. to oznaka zdrowia, no ale ty jesteś podobnie jak noxelia skrzywiona mentalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyższa szkole melanzu i halasu chyba prostaku skonczyles, skoro jesień kojarzy ci się ze smrodem i reszta tego, co wymieniles. Mnie się kojarzy ze swiezym powietrzem, zapachem mokrej ziemi, przyjemnym chłodem i co kocham szarości na dworze i deszczem. Słońce mnie absolutnie nie nastraja, też dlatego, że takie proste buraczane jednostki jak ty wylaniaja się ze swoich mor,żeby dzielić się ze spoleczenstwem swoją wulgarnoscia, smierdzaca pachą i tluczacym lubudu z auta. O ile posiadasz takiIwynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam sie, bo to nie jest ani troche zabawne , dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesień kojarzy ci się ze smrodem i reszta tego, co wymieniles. x x kciuk błąd, ze smrodem kojarzysz się ty :) ale twoje zacietrzewienie dowodzi że trafiłem :) jesteś brzydką, mało inteligentną prostaczką bez ambicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wyjdę dodam tylko, że ptaki i drzewa nie sa tylko w maju. Ja np miewam drzewa nawet zimą! I nie wieE co c***achnie w taka pogodę. Zgrzany asfalt? Czy własny fetor? Zmykam. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Scatrina lubi jesień bo nie ma to jak taplanie się w błocie więc w taką słoneczną pogodę jedź nad jezioro przynajmniej się umyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo loszki przecie lubią się taplac w błocie kłłi kłłłiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam szarości jesienno zimowe;) A najlepiej sie czuje jak sniegu nawali po pas:D Wiosna i lato moga być jak pada deszcz a temperatura nie przekracza 25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×