Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dopiero teraz, po 3 latach mnie puściła żałoba po 6letnim związku

Polecane posty

Gość gość sylwia
Jak to chodzi o psi dołek to się przyłańczam do akcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrwi.dolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
O ile mi wiadomo to ten temat nie jest o psach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, sama jesteś sobie winna, dopóki będziesz sobie wmawiać, że świat bez niego nie istnieje, dopóty będziesz tylko mocniej wbijać tą nieprawdę sobie do głowy. Pamiętaj, że kłamstwo powtarzane po raz xxx stanie się w Twojej głowie prawdą, ale tylko w Twojjej głowie. Świat bez niego istnieje, ja Ci to gwarantuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kobiety masochistki i to ich wola czy chcą marnować sobie życie czy iść do przodu. Zony alkoholików tez nie widza życia bez swojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia weź ty się kobieto ogarnij a.hak sama.nie potrafisz to biegiem graj do jakiegoś psychologa. Na kilometr czuć id ciebie jakieś emocjonalne popaprana. Budujesz zamki na piasku żyjesz w krainie ułudy. Nie szkoda ci życia na takie pierdu bajki??? Nie zastanawia cie dlaczego zamiast chcieć cieszyć się życiem wymyślisz sobie jakieś takie czarne klimaty na siłę??? Nie byliście w związku więc Cie nie zdradził. Nie masz uporządkowane swojego życia to je uporządkuj. Dopiero potem szukaj nowych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
7.51.a kim ty jesyteś ze smiesz mi mowić czy dla mnie swiat bez Niego istnieje czy nie??Jakie kłamstwo?.A ty kobieto pod spodem..wez sie sama ogarnij.Gdzie napisałam że szukam nowych związków?Nie xhcę nijogo innego i to chyba jasne..nie wiesz jak to jest bo nigdy widocznie nie trafiłaś na swoją drugą połowę.Nigdy sie w nic nowego nie pakuję dopóki nie mam klarownej sytuacji ,to chyba jasne no nie!Wszystko w swoim czasie i nic na siłę.Miłosć nie znosi przymusu..wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź się głupia babo lecz. Albo gnij e swoim wyimaginowanym nieszczęściu. A on sobie z inną fajna kobieta życie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Jego szczescie jest najwazniejsze.A ty mnie nie obrazaj..idz swoj jad i swoje frustracje wylewac gdzie indziej bo ja dopiero co z pracy wróciłam i znowu muszę biec dalej a nie mam zamiaru psuć sobie nastroju głupimi napastliwymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego szczescie? to nie zyczysz mu jak wiekszosc kobiet na kafe zeby zdychal w mekach? :) wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Moje nieszczescie nie jest wyimaginowane.Przez ostatnie 20 lat preżyłam więcej niż ktokolwiek mogłby wytrzymać.Ludzie mowią ze to niezły materiał na ksiązkę a jeszcze inni mowią ze mysleli ze takie koszmary to rylko na filmach..występują.Zejdz mi z drogi.Kim ry jesteś zeby mi mowic cokolwiek o moim życiu .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie ..nie życzę..nie jestem msciwa.W moim sercu nie ma miejsca na złożeczenia.Życzę mu jak najlepiej.!Codziennie się za Niego modlę.(o zdrowie dla niego i bezpieczne podróże )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o qrwa, wlasnie, niech sie rozyebie w samolocie albo padnie ofiara zamachu terr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
13.23.To wtedy ja sie rzucę na toey zeby dołączyć do Niego.Nie życz Mu tak..zabraniam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Na tory albo z mostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna milllosc sylwio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Wiem..to jest evenement na skalę światową..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ha ha ale fajne..też się tak zsześciopowielę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjezdzaj..na stałe .proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie wiedziałam że jesteś wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×