Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka farba do włosów?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz, farbuję na ciemny od paru miesięcy. Szukam farby, która: -da efekt głębokiego brązu, ale nie bardzo mocnego, wchodzącego w czarny (dawajcie numerki :) ), -da mi długotrwały efekt, czyli nie będę musiała paprać włosów co 3 tygodnie (5 kwietnia, 23 kwietnia, teraz znowu powinnam...), -nie będzie stopniowo zmywać się i robić czerwone/fioletowe włosy, -pod słońcem nie będzie dawała efektu czerwonych/rudych/fioletowych włosów, -nie kosztuje fortuny, -jest dostępna w galerii, -jest przyjemna w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o to, żeby zmywając się dawała efekt coraz jaśniejszego brązu- w kierunku mojego naturalnego koloru, a nie nienaturalnej czerwieni, czy fioletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorek37
Ja bym Ci radziła zasięgnąć opinii fryzjera, ale to może najpierw zbierz propozycję i po prostu zapytaj się, która według niego/niej jest najlepsza ;) osobiście polecałabym montibello farby, które można zakupić na http://www.fryzart.pl/firm-pol-1302870820-Montibello.html. Ale najlepiej jak zapytasz jeszcze zaufanej osoby, bo co włos to inna farba i metoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassero

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/category/profesjonalna-koloryzacja-wlosow

Tylko i wyłącznie jakościowe marki, sprawdzone. Czego się spodziewać, po byle jakich produktach?

Tutaj najważniejsza jest jakość i pod tym względem nie powinno się cokolwiek zmieniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast farby poszukaj lepiej dobrego salonu fryzjerskiego, gdzie wykonana zostanie ci profesjonalna koloryzacja 🙂 Osobiście mogę polecić ci salon In Harmony - dziewczyny są the best i znają się na nowościach w koloryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... większość farb ma w składzie takie cuda, że strach się bać. Jeśli chodzi o sprawdzone i solidne produkty to na pewno polecam Color&Soin. Używam już od kilku farbowań. Produkt na bazie ekstraktów roślinnych, bez amoniaku, parabenów czy SLS. Zupełnie inna liga. I tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli farbowanie to tylko czymś jakościowym, o dobrym składzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×