Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ramellez

Nordic walkin i szybki marsz

Polecane posty

Gość ramellez

Cześć wszystkim :) Mam 36 lat i zaczęłam uprawiać sport, w końcu ;) Czegoś mi brakowało w moim życiu, czułam się taka ociężała i postanowiłam zapisać się na aerobik. Poszłam raz i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Poszłam drugi raz na indoorwalking i było lepiej ale cena 17 zł za chodzenie w pomieszczeniu? Bezsensu. Moja mama od dawna chodzi na tzw. "kijki". Podchodziłam do tego z dystansem ale poszłam i powiem Wam, że się w to wkręciłam. Podoba mi się ten sport. Gdy nie mam ze sobą kijków, to trenuję bardzo szybki marsz - średni czas, to 5,5km/h-6,1 km/h. Kupiłam sobie profesjonalne kijki (własnie czekam na kuriera) i czytam o technikach i nie wiem, które źródło jest wiarygodne. Jedno mówi, że krok ma być bardzo długi, a drugi, że normalny krok. Jest jeszcze parę różnych rozbieżności. Czy jeszcze ktoś trenuje nordic? Ile razy w tygodniu? Macie plany treningowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja trenowałam 2dni ale to mnie nie podchodziło i sprzęt leży w domu pożądne kijki i buty nowe za kostki skórzane sznurowane bardzo lekkie idealne na wycieczki i na codzień do pracy chętnie sprzedam za parę groszy napisz wyślę maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×