Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezimienna2525

Problem z chłopakiem

Polecane posty

Gość Bezimienna2525

Hej, chciałabym spytać o radę ponieważ nie mam pojęcia co o tym wszystkim myśleć. Więc... Chodzę do LO, zaczepiłam ostatnio chłopaka o rok starszego (poprosiłam o godzine żeby po prostu nawiązać pierwszy kontakt). Kilka dni później zagadałam, rozmawialiśmy ok 1/2 h. Był bardzo miły i uprzejmy. Świetnie nam się rozmawiało (palnęłam kilka głupot za co mi wstyd ale jakoś nie reagował na to źle). Spytałam później czy się spotkamy. Nie miał czasu przez jakieś półtora tygodnia, zawsze miło uprzedzał o braku czasu albo pisał i od razu się tłumaczył. Nie chcę teraz dalej go namawiać i ciągle pierwsza wychodzić z inicjatywą, bo po prostu mi już głupio,a problem w tym, że już za 2 tygodnie wyjeżdżam na 2/3 miesiace do Danii do rodziny i to ostatnia szansa żeby się z nim poznać i zacząć jakąś znajomość. Dodam, że mam pewność, że nie ma dziewczyny i sam przyznał się, że już zwrócił na mnie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj ostatni raz? co Ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens ma szukanie teraz na siłę chłopaka skoro wyjeżdżasz na kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro kilkukrtonie Ci odmawiał- odpuść i poczekaj na jego ruch. Jak nadal gadacie wspomnij mu o wyjeździe i zobacz jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz sie z nim spotkać raz, a potem wyjechać na 3 miechy! i to w czasie wakacji?! jak chłopak jest młody uwierz mi przez te 3 miesiace zdąży poznać co najmniej 5 takich lasek. Wstrzymaj się z tym do Twojego powrotu, bo nie liczysz chyba na romantyczne listy wysłane do Danii po jednym spotkaniu i czekanie na Ciebie 3 miesiace...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam że to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poniżej się dziewczyno. Tym bardziej że i tak wyjeżdżasz więc zupełnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 czy 3 miesiace to niejest tak duzo. szybko zleci tym bardziej ze to wakacje to tym bardziej szybko zleci, a jesli chlopakowi na tobie zalezy to poczeka i nie bedzie sie za innymi rozgladal, a przez ten czas zateskni i dobrze wam to zrobi. Czesto jak cos dluzej narasta i sie na to czeka to pozniej jest trwalsze a jak cos szybko zaplonie to szybko zgasnie , uwierz mi mialemostanio podobnie. (pol roku na nia czekelem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olał cię, daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos ma dylemat studia czy zwiazek to wiekszosc twierdzi zeby wybrac studia i zwiazek na odleglosc niby twierdza jak sie kochaja to zwazek przetrwa probe 5 lat , a tu 2 czy 3 miesiace i nagle wielka tragedia bo wyjezdzasz. 3 mies. to krotki czas i zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chłopakowi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,Czesto jak cos dluzej narasta i sie na to czeka to pozniej jest trwalsze a jak cos szybko zaplonie to szybko zgasnie , ;;;;;;;;;;; Zgadzam sie z tym. Mysle ze powinnas przed wyjazdem powiedziecmu co czujesz i ze wyjezdzasz , a on bedzie mial czas zeby sobie to przemyslec i zatesnic. Jesli przez ten czas nie zateskni i nie poczeka to bedzie znaczylo ze jednak nie czul tego co ty i predzej czy poznie i tak byscie sie rozstali, ale naprawde ja bym porozmawiala z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna2525
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ogólnie teraz dodam, że chłopak bardzo się otworzył przy tej naszej rozmowie, miałam wręcz wrażenie jakbyśmy się bardzo długo znali. Dużo wiem o nim, jego rodzinie itp. Miłe też było, że tłumaczył się brakiem czasu chociaż tego nie wymagałam ani nawet nie pytałam i zawsze przepraszał. Była przerwa ze względu na matury i w poniedziałek dopiero się zobaczymy po tej lekko ponad tygodniowej przerwie. Zobaczymy co z tego będzie. Nie liczę tu na związek przed wyjazdem ale chociaż miłą relacje, żeby został jakiś kontakt, bo raczej wrócę po 2 miesiacach. Gdyby nie miał dalej dziewczyny, a kontakt byśmy mieli naprawdę dobry to wtedy był zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro powiedzial ze mu nie zalezy to nie rozumiem pytania na forum. Skoro mu nie zalezy to nie ma tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko problem w tym, że chłopak nie jest nią zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna2525
Nigdy nie powiedział, że nie jest mną zainteresowany. Wręcz przeciwnie, bo przyznał,że mi sie przyglądał jak zapytałam o tę godzinę. Tak samo, gdy poprosiłam o spotkanie odpowiedział, żeby napisała i jak tylko będzie miał czas to wyskoczymy gdzieś razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był zainteresowany to miałby czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna2525
Wątpię, że ma czas, ponieważ pracuję i ma dość dużo obowiązków, o których mi mówił, a czasmi chce wyjść z kumplami na mecz jak typowy facet. Ja jestem osobą wyrozumiałą, ale nie jestem pewna dalej co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia czy co? Chłopakowi nie zależy! Ty byś też wybrała spotkanie z koleżankami zamiast z kimś kto ci się naprawdę podoba? Takie sytuacje są w stabilnych związkach, ja np nie mam nic przeciwko jeśli mąż od czasu do czasu umówi się z kolegami. Dałaś mu już tyle sygnałów, prosiłaś o spotkanie jego to na pewno jakoś jara, podbudowuje ego, ale na tobie mu nie zależy. I nie rozumiem czemu akurat teraz musisz się z nim spotkać a nie po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sluchaj tych co mowia ze cie olewa bo nie ma czasu. Nie kazdy siedzi w domu na du--pie w kazdej chwili gotow do wyjscia . Pogadaj z tym chlopakie ,on wie najlepiej co czuje a tu naczytasz sie glupot i zacznesz wiedziec sytuacje w czarnych barwach i w konsekwencji nie spotkasz .Facet jest prosty, jakby cie olewal to od razu by cie splawil. to bardziej dziewczyny pisza z kims z uprzejmosci zeby tego kogos nie urazuc a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz z siebie idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ on nie siedzi na d***e tylko umawia się z kolegami i szuka albo przynajmniej obserwuje inne d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wieszze obserwuje inne du-py? kazdy facet spojzy na atrakcyjna kobiete , a poza tym oni nie sa para wiec dlaczego ma rezygnowac ze spotkania ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×