Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga wawa

Macanie tyłka

Polecane posty

Gość Kinga wawa

Nie wiem skąd się bierze w facetach przeświadczenie, że macanie o***tu i wsadzanie paluchów do środka tego miejsca, musi być dla kobiety "przyjemne". Od dwóch lat jestem singielką, za wielu facetów w tym czasie w łóżku nie miałam (w sumie sześciu), ale każdy "musiał" mi tam pchać tam paluchy. ostatni był tak nachalny, że muszę to z siebie wyrzucić. Nie lubię tego, nie chcę i zaciśnięte pośladki oznaczają NIE. Co was w tym tak podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sześciu w 2 lata, gratulacje. A co do pakowania tam palców, powiedz że nie lubisz i tyle, jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 32 lata, mialam w sumie w calym zyciu mniej facetow niz ty w dwa lata ale nikt mi niggy paluchow do tylka nie wsadzal. widocznie zadajesz sie z jakimis poznanymi w klubach nocnych czy innycn dziwnych miejscach a potem sie dziwisz ze jacys zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO 6 buhahahahahahahah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 w 2 lata:p Czyli jesteś szmatą i mężczyźni tak cie traktują więc o co chodzi? gość 2016.05.07 mam 32 lata, mialam w sumie w calym zyciu mniej facetow niz ty w dwa lata ale nikt mi niggy paluchow do tylka nie wsadzal. x Jeśli kobieta dobrze się prowadzi to mężczyźni ją szanują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don juan de la marco
wbrew pozorom tyłek to też strefa erogenna, ale tylko wyrafinowany i doświadczony kochanek potrafi rozpalić kobiete nie jakaś patologia spod monopolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×