Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble do kuchni, mat czy połysk?

Polecane posty

Gość gość

Jetem w trakcie wybierania mebli do kuchni i mam dylemat z wyborem frontów. Ogólnie kolorystyka będzie taka: biała podłoga w połysku, a szafki ciemno szare na dole i białe na górze. I teraz pytanie czy robić w macie czy w połysku? Boję się, że w połysku w połączeniu z podłogą będzie zbyt się wszystko świecić? Miałam też koncepcję żeby zrobić matowe szafki na dole a w połysku na górze ale nie jestem pewna czy to dobrze by wyglądało ? pomocy! może ktoś coś podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na połysku będzie widać odciski palców, będziesz ze szmatą nie wychodzić z kuchni. widziałem już białą podłogę i czarne szafki na połyski w kuchni, ja pitolę, ale krytyństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam matowe, bo jednak dla mnie sa one bardziej praktyczne i mniej się brudzą, szczególnie przy małych dzieciach. Zamawiałam w zakładzie http://meblestasiak.com/. I jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kuchnie u góry w czarnym połysku - jeśli nie jestes totalnie zafascynowana połyskiem to radze wybrać mat. Z uwagi na łatwiejsze utrzymanie czystosci. Aczkolwiek na białych frontach aż tak nie widać drastycznie sladów itp - no trzeba po prostu wiecej sie napracowac. Jesli z kolei tylko patrzysz na walory piekna...to polecam ci fornty w połysku - pieknie wyglądaja i do tego jak masz jakies proste uchwyty lub takie "chowane" też zalakierowane na biało to pieknie powieksza optycznie wnetrze, jest takie bardziej nowoczesne i klarowne. Natomiast jesli chodzi o dół to pozostałabym przy szlachetnym szarym macie - dolne szafki z reguły bardziej sie brudza...jakies zacieki czy paluszki dzieci. Duzo zrobic tez blat jaki chcesz wybrac... ja wybrałam taką lekko chropowata imitacje betonu - bardzo wierny i wdzięczny blat - nie widac na nim plam, rys itp... i wyglada nowoczesnie. Aczkolwiek do białych frontów i szarych dołów polecam ci albo imitacje surowego drewna...albo coś w bieli lub nawet w lakierze aby pasowało do białej podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i znowu niema az tak co sie bac frontów w lakierze... są specjalne szmatki tymu do luster czy szyb dostepne w kazdym sklepie - idealnie poleruja i nie widac smug. I wystarczy troche dobrych checi uzytkowaników i po prostu łapac szafki za uchwyty :) Same z siebie sie nie pobrudza. W dodatku tez weź pod uwage twój wzrost i to jak otwieraja sie szafki...jesli otwieraja sie do góry a ty jestes niska tak jak i ja zreszta to w sumie ciężko ci bedzie otwierac i zamykac tylko za uchwyt...ale jesli jestes wyższa lub otwieraja sie na boki...to ja bym brała lakier. Ja postawiłam w kuchni na wygląd....a niech mi cieszy oko..o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już połysk pomału przestaje być modny, polecam Ci półmat, super rozwiązanie, sam mat tez jest bez rewelacji bo również widać na nim brud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mat. Oglądałam różne kuchnie w http://meblecomfort.pl/, w ostateczności zdecydowałam się na bardzo nowoczesne rozwiazanie z ich oferty. Meble na wysoki połysk to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×