Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kleszcz u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Mam 9 miesieczne dziecko, ladna pogoda wiec pewnie zaczniemy wypady w plener. Co robicie jak malucha ugryzie kleszcz? Mnie nigdy nie ugryzl i nie mialam okazji wyciagac, niby prosta sprawa ale nigdy tego nie robilam i balabym sie u takiego malucha ze zle to zrobie i kawalek zostanie. Wyciagacie same czy jedziecie gdzies zeby wyciagneli? W przychodni to zrobia? A w weekend co, ostry dyzur? Nie zabija mnie smiechem? :D piszcie bo ciekawa jestem, caly sezon przed nami wiec moze sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżankę kiedyś w szpitalu opieprzyli że dziecku nie wolno samemu wyciągać tylko na pogotowie. A wyciągnęła kleszcza synowi który ma 4 latka. Kleszcza miał na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz, czyli mozna normalnie jechac na ostry dyzur. No to dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i miał pecha bo ugryzl go raz i od razu po kilku dniach pojawił sie rumień i wiadomo obserwacje antybiotyki. Podejrzenie zapalenia opon. Ale antybiotyki zadziałały i na razie jest ok. Ja np miałam kleszcze kilkanaście razy w życiu i nigdy rumień po nich się nie pojawił. Biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też zawsze na pogotowie, właśnie 2dbi temu byliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Zawsze warto mieć pod ręką rozwiązanie, które będzie odstraszało kleszcze. Ja używam Kleszcz STOP i jestem bardzo zadowolony. Naturalny skład i przyjemny zapach to niewątpliwie takie dwie cechy, które powodują, że chętnie po niego sięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×