Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie ubranka kupić na lato dla niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Planuję zakup ubranek w większym rozmiarze dla dziecka na letnie miesiące. Latem dziecko będzie miało 8-10 miesięcy. Doradźcie proszę jakie ubranka najlepiej kupić? W co się ubiera takie niemowlaki w czasie upałów? Kompletnie nie mam rozeznania w tym temacie. Czy ubierać dziecko w samo body + jakieś spodenki, czy bluzeczki na krótki rękaw + spodenki? Ale czy to bezpośrednio na ciało bez body? Pomóżcie proszę, bo zupełnie nie wiem jakie ubranka kupić. Jeśli chodzi o ubranka na chłodniejsze dni to już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego rok do przodu kupujesz niemowlakowi ubranka? Przecież nawet nie będziesz wiedzieć jaki będzie nosić rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze body. Do tego ewentualnie spodenki, sukienka, bluzeczka itd, ale body musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rok do przodu? 2 miesiace do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 8-10 miesięcznego dziecka spodenki i bluzki, rampersy, body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie bedzie za goraco w body i T-shircie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, myślałam że na przyszły rok, bo w sumie już prawie lato. U mnie dziś 24 stopnie. Body musi być, żeby trzymało pieluszke i żeby pieluchy nie ocierala o nóżki. Kup kilka par body na cienkich ramiączkach, żeby dobrze wyglądało z sukienką bez ramiaczek lub koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne będziesz ubierać dziecko rano, wtedy nie ma upałów i body jest konieczne, na to koszulka, a często i lekki sweterek. Koło 10 powiedzmy zrobi się bardzo ciepło, zdejmiesz sweterek, jak upał zdejmiesz też koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie uważam, że musi być body. Tzn. wiadomo, że trzeba jakieś mieć, ale wtedy już tylko jakiś" dół". Body plus bluzka to za dużo na ciepłe dni. Rampersy są fajnym rozwiązaniem dla niemowląt. Jak jest bardzo gorąco to samo body. A poza tym normalnie jak starsze dziecko- np. krótkie spodenki i koszulka. Nie wspomniałaś o płci. Dla dziewczynek wygodne są takie sukienko-body. Bo typowo sukienki moim zdaniem bardziej dla dziecka już chodzącego. Przyda się też coś na górę - jakiś sweterek czy bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie body i t s**t tylko albo jedno albo drugie, wiadomo, że jak chłodniej, to inaczej ubierasz dziecko, ale jak jest te 25 stopni, to nie ma potrzeby parować go w 2 warstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest porządna pielucha, dopasowana do wagi dziecka i się ją dobrze zapnie, to nic nie spada i nie ociera nóżek- nie przesadzaj więc z tym body na ramiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego kropkuje shirt- czy moderację pogięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakież to pieluchy nie ocieraja nóżek? Chyba bawełniane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od roku używam Pampersów i nigdy moje dziecko niemiało żadnych otarć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zapomniałaś o r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miało- oczywiście miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od roku chodzi bez body? Ja też zawsze pampersy kupowałam ale na to body lub majtki. Jak był upał to nic poza body nie zakładałam. Ale nie oszukujmy się, w sierpniu czy w lipcu już od ładnych paru lat nie ma ciągle tych upałów. Zdarza się cały letni miesiąc deszczowy, chłodny, potem kilka dni upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie chodzi od roku bez body, ale od dłuższego czasu zakładam mu koszulkę i spodenki, w ubiegłym roku jak były upały to leżał w pampersie i koszulce i nigdy nie było żadnych problemów z otarciami, no ale jak pisałam wcześniej zawsze ma dobrze dobrany rozmiar pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym napisałam, że przy chłodniejszej pogodzie body jest ok, ale przy 25 stopniach ( i wyżej)nie wyobrażam sobie kisić dziecka w pampersie, body, spodenkach i koszulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całe lato to są góra dwa tygodnie upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ubiegłym roku całe lato było upalne- poza końcówką sierpnia, o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chłodne mieszkanie, jak dziecko było małe to w upały nie wychodziliśmy z domu, tylko rano i wieczorem jak było jeszcze chłodno. Ewentualnie nad jezioro lub do parku, ale tak znów takich upałów nie ma, cień, wiatr, woda chłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie było gorąco. Mamy super odkryty basen i tylko czekałam na odpowiednią pogodę żeby tam z córką jechać. Udało nam się mniej niż 10 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi teściowie mają domek letniskowy nad morzem. W zeszłym roku ciągle odkladali wyjazd, bo z pogodą było słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, kup po prostu letnie ubranka dla dziecka, będziesz zakładać stosownie do własnego uznania i temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeszłoroczne lato było bardzo gorące byłam w ciąży i pamiętam. Tylko koniec sierpnia było chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pamiętam upały w zeszłym roku od chyba połowy czerwca aż do połowy sierpnia. Też byłam w ciąży zaawansowanej i nigdy tego nie zapomnę jak modliłam się, żeby w końcu się zrobiło chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Coraz bardziej głupie są pytania tutaj. Skąd się biorą takie niemoty?😠 Ciekawi mnie czy potrafisz się ubrać bez podpowiedzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy upałach zdecydowanie RAMPERS.. koszulka i spodenki mogą się niesprawdzić (spodenki mogą nie utrzymać pieluchy, koszulka będzie się podwijać). A na temperatury w granicach 20-25 stopni to krótkie spodenki i body. Na upały nie ma sensu dawać body i spodenek, bo za dużo warstw na pupie. Dlatego rampersy bardzo polecam. Zresztą- zależy gdzie będziesz ubierała dziecko.. w jakie miejsce. Na spacer do wózka, na zakupy- właśnie rampers.. do ogródka, na działkę, plażę- może być sama pielucha, pielucha i koszulka.. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zajrzeć do sklepu internetowego http://moda.dziecieca.com.pl/ - posiadają oni w ofercie ubranka dla dzieci hiszpańskiej firmy Mayoral. Ubranka są bardzo dobrej jakości oraz są bardzo eleganckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×