Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca jako....

Polecane posty

Gość gość

Pracuje jako hostessa ale ciężko mi jest złapać zlecenie malo kiedy je dostaje. A zgłaszam sie czesto prze zgrupy hostess na fb np. hostessy Kraków itp. Wiem że to kogo wezma zależy od wygladu doswiadczenia wzrostu. Jestem uważam dość atrakcyjna ludzie też tak uważają. Figure mam rozmiar s. Twarzy moze nie mam jak modelki z okladem ale brzydka nie jestem. Zgłasza sie tam bardzo duzo ładnych dziewczyn. Ale jak juz ide na jakąs akcje to okazuje się że wcale nie są jakieś szalowe. Zdjęcia mam robione przez profesjonalnego fotografa na maxmodels. jak dostaje jakieś zlecenia to zazwyczaj proponują mi male stawki. A jak dostaje za fajną stawke to myśle zaraz ze beda tam mega szalowe dziewczyny a wclae tak nie jest. Wzrost też jest ważny mam prawie 170cm ale podaje ze mam 170cm. Pisze ze mam duze doświadczenie ale bardziej bym zakwalifikowała je do średniego. Wiem że to nie jest problem ale ja lubie ta prace i chce mieć wiecej zleceń. Co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nitka88?? Czytalas w ogole moj wpis?? Czy tyko się reklamujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w tej branży są takie i takie zlecenia, więc uważam że dla chcącego nic trudnego ale rzeczywiście łatwo nie ma natomiast może zgłoś się do agencji ? ja współpracuje z hostess booking i bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×