Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nutramigen 2 LGG i jego brak w aptekach

Polecane posty

Gość gość

małe miasto w Małopolsce, nie ma na dzien dzisiejszy nigdzie Nutramigen 2 LGG jest tylko ten zwykły Nutramigen i musimy przepisac recepte bo na LGG nie chcą nam sprzedać go z refundacją a nie chcemy płacić 100% wiec bierzemy recepte na zwykły i jutro kupimy zwykły ale pani w aptace powiedziała ze maja tylko niewiele tego zwykłego i nie ma go w hurtowni i nie dadzą rady zamówić wiecej i nie wie nawet kiedy bedzie on w hurtowni czy u was tez są problemy z Nutramigen? Macie go w swoich aptekach? Ja byłam w pięciu aptekach i nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama w razie czego jeszcze jakis Bebilon pepti w domu to może go dam małemu zamiast nutramigenu i moze za jakis tydzien go dowiozą do hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zapasy z kwietnia jeszcze. Nie kupowałam ostatnio więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnej rzeszowskiej hurtowni go nie ma. Czy ktoś wie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie tez dramat, nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku też brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo ma być w aptekach, zapewnienie od producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1984
W Piotrkowie Tryb i okolicach również brak. Czy ktoś zna przyczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jedzą wasze dzieci?? W kwietniu była informacja ze przestają refundowac zwykły nutra i refunduja tylko lgg może to jakaś przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie czy bedzie nutramigen w Rzeszowie ? I za jak długo,czy go wycofali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć ma być w hurtowniach w środę. tutaj więcej info :) http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,20195675,w-rzeszowskich-aptekach-brakuje-mleka-dla-dzieci-z-alergia-pokarmowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety link nie działa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziala, tylko po 1 trzeba skasowac spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez poszukuje Nutramigenu LGG2.. wie ktos cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko to mleczko pije od stycznia i producent tak zapewnia że będzie w aptekach ale od początku jest z nim problem , jeżdżę po całym województwie i szukam a w hurtowniach pojawia się i za chwilę znów przez ponad miesiąc nie ma. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusiowa
Ja dostałam receptę na 10 puszek, mieli tylko 9, 1 ma dojść w ciągu tygodnia. Były w sieci aptek Ziko, tyle, że w Warszawie, z mniejszymi miastami może być problem. Myślę, że warto podzwonic, popytać i ewentualnie sprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poszukiwaniach za mlekiem dla mojego syna weszłam na stronę przedstawiciela Nutramigenu http://www.nutramigen.net/pl-nu a tam informacja, że jeśli chcesz zapytać gdzie w twojej okolicy dostępny jest nutramigen LGG to zadzwoń. No to dzwonię 801 40 50 60 i ku mojemu zaskoczeniu uprzejma pani wzięła ode mnie numer telefonu i w ciągu godziny znalazła dwie apteki z dostępnym mlekiem. Szczęśliwa własnie zakupiłam 6 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontaktowałam się z producentem Nutramigenu – mają specjalną infolinię, pod którą pomagają znaleźć apteki, w których mleko jest dostępne. Dzwońcie pod numer 0 801 40 50 60 albo piszcie do nich na kontakt@mjn.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWJ
U nas to samo Świetokrzyskie... Szukam po aptekach w okolicznych miastach. Co sie dzieje ? Ktos cos wie kiedy bedzie ? A jak w warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy wypisujecie ja normalnie kupuje w aptece u siebie 10 puszek naraz bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań - problem ten sam, brak mleka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×