Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest być z prawiczkiem? Czy ktoś był w związku z prawiczkiem?

Polecane posty

Gość gość

Każda normalna kobieta nie chce prawiczka. Tylko idiotka woli prawiczka, ale dlaczego ich tak nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozprawiczyłam mojego chłopaka. jest dosyć...ciężko. nie był jednym z tych świrów, którzy byli odrzucani przez kobiety i za to ich nienawidzą, ale o seksie ma mikre pojęcie - co gorsza, ja nie mam większego, bo przed nim miałam tylko jednego faceta. docieramy się teraz wzajemnie, uczymy swoich ciał, co nam obojgu sprawia przyjemność. ale strasznie, strasznie wolno to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z prawiczkiem jesr super jesli tylko masz jakies pojecie o seksie. Pokazesz mu co lubisz i jak lubisz. On będzie chcial wypasc jak najlepiej wiec bedzie sie staral zeby tobie bylo dobrze. Potem masz idealnego faceta bo robi wszystkp tak jak ty lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki nieraz są nawet lepsze w seksie niż doświadczeni. Ogólnie doświadczeni też są kiepscy. To się ma w sobie itp. Jeden będzie miał sporo partnerek i nadal będzie słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pierwsza dla mojego partnera. Poznaliśmy się koło 30 i do tego czasu był prawiczkiem. Był nieśmiały ale z kolejnymi razami jest coraz bardziej śmielszy. Osobiście to żaden doświadczony mój mężczyzna nie sprawiał mi tyle radości i przyjemności. Po dwóch związkach z doświadczonymi czuję się szczęśliwa z exprawiczkiem :) Brak doświadczenia jest minusem ale tylko na początku bo jak już ludzie trochę porobią i poznają swoje ciała to problem znika. Doświadczenie jako ktoś ma nie zawsze może nam się podobać albo być podobne do naszego. Łatwiej zapisać czyjeś doświadczenia od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek jak ci do dziury dopadnie to bedzie walil ja krolik. 3 razy sie spusci i dalej bedzie mogl taki glodny seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×