Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Olejek RSO Walczy z rakiem

Polecane posty

Gość gość

Olej RSO winien zawierać kanabinoidy – ok. 95% THC i ok. 2% CBD. W skład jego wchodzą również inne m. in. CBG, CBC. Olej otrzymywany na bazie alkoholu zawiera również inne substancje roślinne wspomagające walkę z nowotworami, np. chlorofile oraz związki zapachowe, tj. terpenoidy, które również mają wartość medyczną. W oleju może znajdować się również ekstrakt, który wykorzystywany jest do wytworzenia lekarstwa. www.green-top.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, pomaga , choć nie należy do tanich ale jest dobry i najważniejsze skuteczne. Dzis bym gryzła ziemie gdyby nie ta pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej CBD można kupic wszędzie ale to nie to stężenie tu chodzi stężenie THC powyżej 90%. Wiem bo jestemw trakcie kuracji i już mam pierwsze pozytywne efekty. jak cos to jest sprawdzony namiar http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/348262654/Olej-Ricka-Simpsona-RSO.html Zaryzykowalam u nich i wiem ze jest ok i nie przesylaja jak np. benzynę bo podobno tak większość kantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki temu funkcjonuje, jestem w trakcie całej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam RSO pomaga z dnia na dzień bez wcześniejszego dawania pieniedzy. Wszystko bez stresu i na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RSO
Olej RSO i maść konopna THC-V pod: bfk-expert@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemp Cure
Witam serdecznie Olej sprowadzamy z Holandii i Californii.Olej uzyskany metoda ekstrakcji wg.Ricka Simpsona najwyzsza jakosc. Również dodajemy dawkowanie na każdy dzień tygodnia. Współpracujemy z homeopatami. Pelna podstawowa kuracja to 60ml. Olej posiada badania-analize składu z laboratorium NovaReaserch Biotechnology Amsterdam oraz CaliforniaGreen Laboratory.Jako nie liczni jestesmy rekomendowani badaniami z laboratorium jak chodzi o.procedure wyrobu oleju Ricka Simpsona..Zapach marihuany z olejem konopnym,czysty bez jakichkolwiek dodatków. Dziala szybko, takze przeciwbolowo i dobrze na sen.. Kontakt:, oiltears@tutanota.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w zakupie oleju RSO. Doradzę również odnośnie dawkowania oraz odpowiem na wszelkie pytania. Proszę się kontaktować na mail logostubble@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę pomóc w zakupie oleju RSO o mocy 70%THC. Proszę się kontaktować na mail rsocanna@tutanota.com opiszę również dawkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecznik
Olejek cbd i rso: mimixx66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UCZCIWYCH ludzi którzy pomogą zdobyć PRAWDZIWY RSO błagam o kontakt pamiętajcie, że nie wzbogacicie się na cudzej krzywdzie, prędzej czy później wszystko do was wróci z nawiązką krajkat5@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w zakupie oleju RSO. Doradzę również odnośnie dawkowania oraz odpowiem na wszelkie pytania. Proszę się kontaktować na mail logostubble@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tritex@protonmail.com proszę pisać tam dowiecie się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne

Proszę o pomoc w zdobyciu prawdziwego ojeju RSO! Pilne! paula11405@yahoo.co.uk 

p.s. Powyższe maile nie działają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Potrzebuje prawdziwy olej Rso z dobrego źródła.Pomóźcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Gdzie zdobyć ten olej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor

Nie dostaniesz takiego oleju, sam musisz zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor
3 minuty temu, Gość Gregor napisał:

Nie dostaniesz takiego oleju, sam musisz zrobić. 

Ale jak ?wycisnąć czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor

Po 1 nie podszywanie się 

Po 2 poczytaj sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tritex

Witam, mogę wyprodukować olej rso na zamówienie więcej info tritex@protonmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Witam wszystkich, mam do zaoferowania olej RSO z aktualnymi badaniami laboratoryjnymi. Kontakt na ssenak47@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Witam serdecznie. 
Jesteśmy producentem OLEJU RSO w Hiszpanii . działamy wiele lat . pomogliśmy już setką osób z bardzo pozytywnym skutkiem . proszę zainteresowanych o kontakt . do każdego podchodzimy indywidualnie .
oil_rso@protonmail.com    zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertised

Witam i zapraszam do kontaktu. Do zaoferowania wysokiej jakości, potwierdzony badaniami laboratoryjnymi (Nova Research B.V) olej rso. Zapewniam konsultacje odnośnie stosowania i zastosowania, jak i merytoryczną opiekę podczas kuracji. Praktyka i wiedza. Email: expertised@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rso.oil.rsooil@protonmail

Witam serdecznie.
Jesteśmy producentem OLEJU RSO w Hiszpanii. Działamy wiele lat . pomogliśmy już setkom osób z bardzo pozytywnym skutkiem . proszę zainteresowanych o kontakt . do każdego podchodzimy indywidualnie .
oil_rso@protonmail.com 

zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonego oleju RSO proszę pisać na logostubble@protonmail.com. Można wpisać w google ten adres i przeczytać opinie na temat mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×