Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ząbkowanie czy skok rozwojowy?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mój syn skończył 8 miesięcy, ma 2 zeby na dole i to ząbkowanie przeszedł normalnie bez gorączki, biegunki, generalnie żadnych skutków ubocznych:) Dwa tygodnie temu przeszedł zapalenie oskrzeli, miał antybiotyk, tydzień pózniej byliśmy na kontroli i było ok. Teraz od kilku dni jest po prostu masakra, płacze mi po nocach tak jak by sie czegoś bal, po prostu zachodzi sie od płaczu cała noc/ wczoraj nosiłam go na rękach od 22 do 4 bo płakał przez sen, nie mogłam go uspokoić. Próbuje mu sprawdzić ale sie nie da wyrywa sie i nie da sprawdzić. Dałam mu 3 dni ibufen i w nocy czopka ale nic to nie dało. Ma gorączkę dużo spi w dzien, ale prócz tego nic. Płacze, krzyczy, jest nie dobry, ma delikatny katar ale nie jakoś bardzo. Zastanawiam sie czy isc z nim do lekarza czy przeczekać chwile bo nie chce zeby złapał cos w poczekalni od innych dzieci jeżeli to tylko zeby. Czy to moze jakis skok rozwojowy? Moze przezywać to co sie dzieje wokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj mocz gorączka bez objawów kwalifikuje do badania moczu złap poranny czy dzienny i daj do laboratorium przy ząbkowaniu nie ma gorączki a może być stan podgorączkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×