Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

gdzie kupic ubranka do chrztu

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, sukienkę dla córki co prawda już upatrzyłam ale poszukuje opaski ozdobnej na głowe, gdzie kupić takie cudo???????? przeszukałam sklepy internetowe i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o masakra, następna chce ubierać dziecko jak choinkę.a nie można ubrać dziecko najnormalniej na świecie, tylko nieco bardziej odświętnie? sami rodzice nakręcają się aby robić teatrzyk ze chrztu, komunii. kto to wymyślił, aby zwykła biała szatka do chrztu ( taki skrawek białego materiału na pamiątkę) kosztował koło 30zł? a świeca? najtańsza 35 zł, widziałam takie co kosztują i 100zł w sklepie z dewocjonaliami. dla mnie to skandal. gdzie w Biblii są wytyczne co do ubioru i innych dewocjonalii na chrzest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W KappAhlu (Newbie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo sklep www.kawaleczeknieba.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep abrakadabra, sama tam ubieralam córkę. Wszystko można dobrać w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubranko do chrztu w dobrej cenie możesz kupić tutaj https://www.ubranka-okazyjne.pl/ . Sama zamawiałam tutaj i moja malutka wyglądała jak aniołek :) Potem jeszcze założyliśmy sukienkę z chrztu na sesję zdjęciową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No abrakadabra jest spoko ale koszmarnie drogie. Ubralam tam corke do chrztu bo nie mialam czasu zamawiac w necie czegos tanszego bo by nie doszlo- wszystko kupilam w sklepie stacjonarnym na ostatnia chwile ale mialam od reki. Zarzekalam sie ze drugiemu dziecku kupie wsztstko wczesniej zeby byl czas na wymiane etc no i co ? Oczuwiscie tego nie zrobilam i znow wrocilam do abrakadabra bo mam niedaleko domu i tez jest od reki. Ladne ale drogie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam w sklepie internetowym www.czasnachrzest.pl tylko tez nie takie super odświętne, ale ze sweterkiem i teraz sweterek i koszula dalej służą, chociaż mały za chwilkę wyrośnie - a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupilam sliczna biala koronkowa sukienke w ciucholandzie, a opaske zamaiwam przez internet. A wyobrazcie sobie ze u mnie w kosciele (ale mieszkam za granica)-szatka i swieca jest dawana przez kosciol i jest bardzo skromna, a za chrzest nie trzeba placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamówiłam na allegro ale z krótkim rekawkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam sklep www.kawaleczeknieba.pl - byłam zachwycona produktami i obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Gres

Powiem wam że ja zamawiałam rmdbikeco.pl teraz widzę że wyszły jeszcze ładniejsze po prostu są cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakup szatki na Chrzest przez Internet jest jak "kupowanie kota w worku" :). Warto osobiście odwiedzić sklep z artykułami do Chrztu Świętego, zobaczyć na żywo szatkę, dotknąć tkaniny, wybrać personalizowany haft, jeśli sobie tego życzysz. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, w wolnej chwili możesz odwiedzić Dekoratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zadaje sobie to trudne pytanie, jak ubrać dziecko do chrztu? Najważniejsze powinno być wybranie ubranka w jakim dziecko będzie czuło się wygodnie, a zarazem będzie odpowiadało dzisiejszym trendom. Nie można także zapominać o tym jaką mamy aktualnie porę roku, powinno być adekwatne do temperatury za oknem. Należy postawić na wysoką jakość kupowanych rzeczy, dlatego też najlepszą opinią cieszą się ubranka wykonane z bawełny. Ma ona wiele zalet, jest miła w dotyku, miękka i dobrze odprowadza wilgoć. Jeśli chodzi o miejsce zakupu to ubranka do chrztu dla chłopca kupimy bez problemu przez internet. Z tego co udało mi się wyczytać to duży wybór znajdziemy chociażby tutaj - https://balumi.com.pl/kategoria/ubranka-dla-chlopcow/ Zakupy przez internet są w pełni bezpieczne, a dobie tego co się aktualnie dzieje to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×